Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Full Throttle racing team (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/112083-full-throttle-racing-team.html)

askhy 14-08-09 11:10

Re: Full Throttle racing team
 
:D Prezenta o facem, asa numai bine o sa primesti stiker si fisa de inscriere :D

scturoag 14-08-09 11:12

Re: Full Throttle racing team
 
Pai pe motoreta aveam sticker-ul 4Tuning , dar azi am bagat-o la vopsit si ii dispare stickerul 4Tuning, si o sa-i pun Full Throttle :X

askhy 14-08-09 11:54

Re: Full Throttle racing team
 
;) ce culoare ce culoare?

scturoag 14-08-09 14:51

Re: Full Throttle racing team
 
alb cu perla de mov si putin negru mat :D

askhy 24-08-09 16:28

Re: Full Throttle racing team
 
Quote:

Originally Posted by scturoag (Post 2557889)
alb cu perla de mov si putin negru mat :D

Si cu stiker rosu ;)

scturoag 24-08-09 22:52

Re: Full Throttle racing team
 
Ehhh ... ia zi, cum arata ?!? :>:>:>
App. am mai vorbit cu un prieten de'al meu cu o Honda NSR si vrea sa intre si el in club, se poate ?!? :D

askhy 25-08-09 06:49

Re: Full Throttle racing team
 
Arata super fain, mai facem stikere si iti dau sa pui si pe partea ailalta;)
Legat de prietenul cu NSR-ul, se poate baga, dar sa se tina de treaba: prezenta la intalniri, evenimente locale sau apropiate (bineinteles astea dupa timp si buget)!
Am vorbit cu razvan si bogdan acum cateva luni la suceava undeva prin mai, daca sunteti destui care va adunati sub semnu' lu nea stikeru :X puteti face imtalniri acolo fara probleme, ne mai facem vizite si taralala, dar REPET, pentru asta e nevoie de oameni si care sa se tina si de treaba!

scturoag 25-08-09 10:55

Re: Full Throttle racing team
 
Dap, e un om foarte serios, ar fi venit si el la Piatra dar a avut conducere la scoala de soferi, a fost si la Gheorgheni la intalnirea moto, e baiat bun.
Am sa vorbesc cu el, si vineri s-ar putea sa vin la Piatra, sa-ti aduc formularele completate de mine, si sa-mi mai dai 2 sa le completeze el :D

askhy 25-08-09 11:04

Re: Full Throttle racing team
 
Oky doky, vorbim vineri si dak dak se tine de treaba o sa se paota inscrie si el :D

scturoag 25-08-09 11:13

Re: Full Throttle racing team
 
Ok, am sa vorbesc cu el :)
Apropo, am vorbit cu VladM, si a zis ca nu vrea...nu stiu de ce... l-am intrebat si nu mi-a raspuns ...

askhy 25-08-09 11:22

Re: Full Throttle racing team
 
Probabil k este certat cu Darck :P!
Daca rascolesti acteva pagini mai in urma ai sa gasesti o parte din discutie :))

scturoag 25-08-09 11:31

Re: Full Throttle racing team
 
Da, am gasit discutia... aiurea... treaba lor... nu vreau sa ma bag:)

Nu ai vorbit cu vreun moderator ceva sa ne facem sectiunea noastra pe 4Tuning ?!?
si group membership ?!?
Sa avem mai mult spatiu sa ne "intindem" sa facem mai multe topicuri, sa discutam mai usor despre diferite probleme, sa putem face anunturi prin crearea unui topic... ce zici ?!?

askhy 25-08-09 11:47

Re: Full Throttle racing team
 
Am incercat, am dat P.M. si lui Gratzian si lui Zoliat, am vb cu cativa dintre moderatori, dar nu am reusit :(, totusi mai speram :D. Pune si u linq la semnatura :*

scturoag 25-08-09 12:28

Re: Full Throttle racing team
 
Trimite-mi un P.M cu semnatura ta, Da'i copy la tot ce ai tu acolo in semnatura si da-mi un P.M

VladM 27-08-09 00:16

Re: Full Throttle racing team
 
Nu am nimic cu nimeni,dar pur si simplu nu vreau.


All times are GMT +2. The time now is 04:14.

- Copyright 2024 4Tuning