![]() |
Cumpar Lg Prada!
Astept oferte aici ! Sa aibe casti,incarcator si sa arate bine :D
|
Re: Cumpar Lg Prada!
Quote:
salut! Am eu unul.Telefonul are 2 luni de folosinta,este cumparat din reprezentanta LG din Austria cu banu jos.Am la el cablu de date,incarcator,suport casti. Daca esti interesat sa imi zici:) |
Re: Cumpar Lg Prada!
Gata am cumparat ! Topic closed:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:51. |
- Copyright 2026 4Tuning