Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Cumpar Lg Prada! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/111551-cumpar-lg-prada.html)

ZuzuTm 26-02-09 20:42

Cumpar Lg Prada!
 
Astept oferte aici ! Sa aibe casti,incarcator si sa arate bine :D

dj_randyk 27-02-09 21:30

Re: Cumpar Lg Prada!
 
Quote:

Originally Posted by ZuzuTm (Post 2103220)
Astept oferte aici ! Sa aibe casti,incarcator si sa arate bine :D




salut!
Am eu unul.Telefonul are 2 luni de folosinta,este cumparat din reprezentanta LG din Austria cu banu jos.Am la el cablu de date,incarcator,suport casti.
Daca esti interesat sa imi zici:)

ZuzuTm 28-02-09 10:35

Re: Cumpar Lg Prada!
 
Gata am cumparat ! Topic closed:D


All times are GMT +2. The time now is 03:51.

- Copyright 2026 4Tuning