Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   I.DE.A ERA Concept vine la Geneva (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/111491-concept-vine-geneva.html)

boy_wonder 26-02-09 13:57

I.DE.A ERA Concept vine la Geneva
 
6 Attachment(s)
Anul trecut, Institutul I.DE.A - o companie de inginerie si consultanta - a realizat un concept in 30 de zile pentru a celebra 30 de ani de existenta. Anul acesta, la Salonul Auto de la Geneva, cei de la I.DE.A vor prezenta o versiune imbunatatita a acelui model. Noul I.DE.A ERA Concept va fi un roadster cu doua locuri si va beneficia printre altele de un sasiu tubular si usi gullwing.

Cr0c0 F 26-02-09 16:47

Re: I.DE.A ERA Concept vine la Geneva
 
spatele da putin a aston martin. in rest superba

B3ST 26-02-09 17:10

Re: I.DE.A ERA Concept vine la Geneva
 
si fata parca la fel

shu.lee 27-02-09 03:54

Re: I.DE.A ERA Concept vine la Geneva
 
pare a fi un automobil, marfa designul, jantele parca-s flori :D


All times are GMT +2. The time now is 10:42.

- Copyright 2026 4Tuning