![]() |
Tricou Racing :D
2 Attachment(s)
Tricoul l-am luat de la louis pentru un prieten , este masura L si este un pic cam mic pentru el.Nu a fost purtat niciodata , doar ce a fost probat , bumbac 100%.A costat in total 45 ron.care il vrea , il poate lua pentru 30 RON
andrew_nfs_14 sau 0729190921 |
Re: Tricou Racing :D
upppp
|
Re: Tricou Racing :D
upppp
|
Re: Tricou Racing :D
s-a dat ,se poate inchide
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:41. |
- Copyright 2026 4Tuning