Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   PROVOCARI LA IDM pe ultima suta m (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/11121-provocari-idm-ultima-suta.html)

shadow 23-12-05 22:41

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
2 la 0 pt Afterdark la biliard... Asta este, putem spune ca i-am lasat sa castige :lol: :lol: Shadow/Flexus vs. Hondarul/Rosonic

Data viitoare promit sa nu ma mai incalzesc pe voi :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tom 23-12-05 22:53

reusita iesire. imi cer scuze ca nu am putut sta mai mult dar promit k data viitoare o voi face.
azi a venit kwx cu o propunere sa facem un loc p forum und putem sa stabilim tot felul de activitati de genul celei din seara asta sau sa propunem o iesire la un fotbal etc. ce credeti s-ar putea realiza? sunteti deacord? mie unu mi se pare super ideea si o sustin.

shadow 24-12-05 00:01

Daca o sa fie cum a fost si in seara asta, slabe sanse pt fotbal!!!
Azi trebuiau sa fie cel putin 20-30 de oameni din cate s-a vb pe forum, in realitate nu cred ca au fost mai mult de 10-15!!!
Dar, cine stie.....

tom 24-12-05 04:24

ai perfecta dreptate dar trebuie sa tinem cont si de faptul ca suntem in preajma Craciunului si multa lume e la cumparaturi sau cine stie ce alte pregatiri; asta a fost si motivul pt care eu nu am stat pana la sfarsit.
poate dak fixam o intalnire dupa sarbatori o sa fie mai multi amatori...

Lucian 24-12-05 09:46

Mda ... Si pe mine m-a lesinat Bogdan KWX aseara . Joaca tare ! Bravo Bogdane .

Hondarul 24-12-05 10:32

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"tom\"
reusita iesire. imi cer scuze ca nu am putut sta mai mult dar promit k data viitoare o voi face.
azi a venit kwx cu o propunere sa facem un loc p forum und putem sa stabilim tot felul de activitati de genul celei din seara asta sau sa propunem o iesire la un fotbal etc. ce credeti s-ar putea realiza? sunteti deacord? mie unu mi se pare super ideea si o sustin.

deschid eu un topic la divertisment, care se poate muta in timp la comunitatea 4tuning :wink:

200SX 24-12-05 12:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Quote:

Originally Posted by \"tom\"
reusita iesire. imi cer scuze ca nu am putut sta mai mult dar promit k data viitoare o voi face.
azi a venit kwx cu o propunere sa facem un loc p forum und putem sa stabilim tot felul de activitati de genul celei din seara asta sau sa propunem o iesire la un fotbal etc. ce credeti s-ar putea realiza? sunteti deacord? mie unu mi se pare super ideea si o sustin.

deschid eu un topic la divertisment, care se poate muta in timp la comunitatea 4tuning :wink:

pai \"lifestyle ilegale intalniri\", cred ca e sectiunea cea mai buna

ZerO_CooL 17-12-07 21:56

Re: PROVOCARI LA IDM pe ultima suta m
 
Se apropie sarbatorile... anul trecut nu s-a facut nimic... dar anul acesta ? Ce ati zice de o reeditare ?

bogdan_kwx 18-12-07 08:33

Re: PROVOCARI LA IDM pe ultima suta m
 
oricind ...dar astia nu au timp pt ca iti fac masinile sa se dea cu ele si sa se certe:))))))))

cls21b_EVO 20-12-07 00:23

Re: PROVOCARI LA IDM pe ultima suta m
 
Foarte tare, il provoc pe Hondaru la un biliard:D oricand, oricum.:D:D
Ce zici bondare?
aaa si sa nu uit de seriful interstelar Michael:D
Si bineinteles joc cu oricine mai vrea.(numai biliard)

shadow 20-12-07 15:00

Re: PROVOCARI LA IDM pe ultima suta m
 
La biliard ma bag si eu....
Poate vrea cineva revansa :lol:

ZerO_CooL 20-12-07 16:25

Re: PROVOCARI LA IDM pe ultima suta m
 
Eu cu bliliardul nu le am... dar as incerca sa-mi iau revansa de la kwx si tom... la tenis de masa...

NWZeu 20-12-07 17:41

Re: PROVOCARI LA IDM pe ultima suta m
 
sa inteleg o REEDITARE a ADR vs 4SS :D :D sau ne bagam toti ?

ZerO_CooL 20-12-07 17:57

Re: PROVOCARI LA IDM pe ultima suta m
 
Toata lumea este binevenita...

bogdan_kwx 20-12-07 20:13

Re: PROVOCARI LA IDM pe ultima suta m
 
si cind sa fie?SIMBATA?ora 18?
eu unul joc si tenis si biliard ...orice


All times are GMT +2. The time now is 11:00.

- Copyright 2024 4Tuning