Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   PROVOCARI LA IDM pe ultima suta m (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/11121-provocari-idm-ultima-suta.html)

bogdan_kwx 23-12-05 11:50

PROVOCARI LA IDM pe ultima suta m
 
provoc orice participant la o liniuta la .,,,,.,tenis de masa, in afara concursului
PS. ofer avantaj doua puncte si ....o minge inalta.
Ceva candidati?Nu conteaza citi CP au .....

Lucian 23-12-05 12:16

Veniiim !

ZerO_CooL 23-12-05 12:30

Ma dau eu cu tine, Bogdan. Nu am nimic de pierdut, chiar daca stiu ca o sa ma bati.
P.S. 2 puncte avans mi-ar prinde bine, dar mingea inalta nu cred, pentru ca as fi tentat sa trag si de obicei, cand trag, nu nimeresc masa.
P.P.S As vrea si eu sa-i provoc, tot in afara concursului, pe B|shOp-VR6 si pe shadow, tot la tenis de masa.

Hondarul 23-12-05 13:06

Eu provoc curajosii la biliard... :wink:

ps: la 6 fara ceva sunt acolo, ca se pare ca sunt 2 mese rezervate. Cine se mai baga cu mine ????

luca 23-12-05 13:24

KWX-ule te provoc la tenis de masa ca vad ca ai foarte mare incredere in tine.
Si mai provoc pe oricine crede ca poate misca in fata mea la tenis de masa. :twisted:

bogdan_kwx 23-12-05 14:01

a
 
sigur LUCA , de ce nu pt ca asta era si scopul .... sa pierd la alte sporturi ca la cel cu motor e mai greudar nu imposibil

luca 23-12-05 14:09

Eh pai ai stricat tot farmecul daca spui ca pierzi din start. Oricum sunt si eu putin ruginit dar am vointa si asta e tot ce ai nevoie ca sa castigi 8)

shadow 23-12-05 15:49

Zero se rezolva si la Ping-pong dar daca ma bati ma lasi sa imi iau revansa la biliard!!! :lol:

tom 23-12-05 15:55

nu il pot lasa p fratele meu hondaru sa fie singurul reprezentant al clubului la acest turneu...asa ca dak el va fi reprezentantul 4 speed Squad la biliard eu imi asum raspunderea sa reprezint clubul la tenis de masa!
imi aduc paleta d aksa asa k ferituva fratilor k e tunata rau.... :twisted:

ZerO_CooL 23-12-05 21:34

Ai plecat cam repede, n-am apucat sa joc cu tine... Sper sa mai existe o \"data viitoare\" si atunci sper ca data viitoare sa jucam.
Shadow, ai fost ?

GolfuletzS 23-12-05 21:39

data viitoare jur sa nu mai incurc metrourile :( ai drak astai dl metrorex ! :( saracii nu au nici o vina da....

s`a oprit si curentu in metrou pl dristor !!! am zis .... \" am pus`o cine swtie mai stau vre`o ora pe aici .... in metrou \"

luca 23-12-05 22:10

MDA...mi-a rupt gura KWX...si cam atat :cry:
M-am razbunat si eu pe cine am prins pe la masa dar eu venisem special sa il bat pe KWX...DAR...nu am reusit de nici o culoare.
Poate il prind o data beat dar nici asa nu cred ca-l pot bate...BRAVO KWX-ule...
Pacat ca nu s-au facut poze, cel putin nu cat am stat noi la tenis de masa... :?

ZerO_CooL 23-12-05 22:16

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"luca\"
M-am razbunat si eu pe cine am prins pe la masa

Adica pe mine :lol: Dar vreau sa ma mai antrenez si urmatoarea data cand ne intalnim sa imi iau revansa.

shadow 23-12-05 22:19

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ZerO_CooL\"
Ai plecat cam repede, n-am apucat sa joc cu tine... Sper sa mai existe o \"data viitoare\" si atunci sper ca data viitoare sa jucam.
Shadow, ai fost ?


Da!!!
Eu am jucat biliard cu Hondarul si Sonic!!!
Eu eram ala in puloverul alb cu nergru :D !!!
Luca, la calibrul tau sa mananci bataie asa de rau.....nu ma asteptam!!! :lol:

Hondarul 23-12-05 22:30

2 la 0 pt Afterdark la biliard... Asta este, putem spune ca i-am lasat sa castige :lol: :lol: Shadow/Flexus vs. Hondarul/Rosonic

Data viitoare promit sa nu ma mai incalzesc pe voi :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 11:53.

- Copyright 2024 4Tuning