![]() |
[Vand] machete
https://forum.4tuning.ro/showpost.php...7&postcount=21
https://forum.4tuning.ro/showpost.php...6&postcount=67 Pt preturi discutam Mai sunt si altele, imi spuneti ce va intereseaza si discutam. Exclus Ferrari |
Re: Vanda machete
Ar trebui să pui niște prețuri orientative, pentru că altfel se fac pagini de discuții fără niciun rezultat!;)
|
Re: Vanda machete
Mai sunt si altele, imi spuneti ce va intereseaza si discutam. Exclus Ferrari
Preturi de la 200 -250 in sus, depinde de model |
Re: Vanda machete
Quote:
|
Re: Vand machete!
Golf IV ?
|
Re: Vand machete!
Cu Veyron este bine cu am spus? Nu tot tu aveai un Porsche GT Autoart la vanzare? Daca da spune-mi un pret si la acesta, eventual o poza.
|
Re: Vand machete!
600 ron ambele
|
Re: Vand machete!
200 ron pe maybach ?
|
Re: Vand machete!
300 masina este in perfecta stare
|
Re: Vand machete!
raspunde-mi si mie la pm
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:59. |
- Copyright 2026 4Tuning