Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   new entry (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/111055-new-entry.html)

chelban liviu 23-02-09 23:58

new entry
 
am un daewoo evanda pe caruia as vre sa i schib aspectul.astept idei merci

-Caz- 24-02-09 12:22

Re: new entry
 
asteptam poze si alte detalii

mad_runner 26-02-09 00:38

Re: new entry
 
pune nishte poze sa ne facem si noi o parere si apoi vor veni si sugestiile ...

RD-Woo 26-02-09 13:41

Re: new entry
 
Daca doresti doar sa imbunatatesti aspectul vizual, precum si performantele motorului trebuia sa postezi in cadrul sectiunii Daewoo tuning
da-ne mai multe detalii legate de masina...


All times are GMT +2. The time now is 04:00.

- Copyright 2026 4Tuning