Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Consumabile (https://forum.4tuning.ro/525-consumabile.html)
-   -   CUMPAR ULEI CASTROL (https://forum.4tuning.ro/525-consumabile/111024-cumpar-ulei-castrol.html)

djflorin 23-02-09 21:58

CUMPAR ULEI CASTROL
 
Salut ,
Cumpar ulei castrol slx 5w-30 daca nu edge! turbo d
astept oferte

Dodo_998 23-02-09 22:00

Re: CUMPAR ULEI CASTROL
 
suna la numarul asta dupa ora 10.00: 0763.641.404

danchi 24-02-09 21:29

Re: CUMPAR ULEI CASTROL
 
edge turbo diesel 5w-40 la 4l= 150 lei

nakamura 25-02-09 16:54

Re: CUMPAR ULEI CASTROL
 
Vezi www.oilmag.ro sunt si uleiuri Castrol si filtre Mann . Produsele sunt de origine controlata, cu factura.
Fiind membru 4tuning.ro beneficiezi de reducere.

iulian2476 04-03-09 08:13

Re: CUMPAR ULEI CASTROL
 
Quote:

Originally Posted by danchi (Post 2097533)
edge turbo diesel 5w-40 la 4l= 150 lei

Salut! As fi interesat la pretul asta. In ce zona a Bucurestiului locuiesti?

danchi 04-03-09 20:27

Re: CUMPAR ULEI CASTROL
 
pe la uniri stau

iulian2476 07-03-09 09:32

Re: CUMPAR ULEI CASTROL
 
Buna ziua! Am vorbit si la telefon si a ramas sa Va sun din nou in curand si sa ne intalnim. Pe curand!

danchi 07-03-09 11:51

Re: CUMPAR ULEI CASTROL
 
ok astept sa ma suni sa ne intalnim

Turcu 28-04-09 12:41

Re: CUMPAR ULEI CASTROL
 
vreau si eu sa schimb uleiul la masina mea.

este un bmw din 2004 320CD.

Vreau sa profit de 5% reducere dar n-am timp sa fac cont si alte minuni. Am firma la bd. Uniri cu Nerva Traian.

De la junior urmatorul semafor spre Alba Iulia la fostu Connex.

0726.56.66.00
0730.64.49.49


All times are GMT +2. The time now is 11:20.

- Copyright 2026 4Tuning