Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   AMERICANE (https://forum.4tuning.ro/399-americane.html)
-   -   Lamborghini Countach replica (https://forum.4tuning.ro/399-americane/110875-lamborghini-countach-replica.html)

Bobby boss 22-02-09 23:56

Lamborghini Countach replica
 
17 Attachment(s)
Plimbandu-ma acu 3 zile prin cartierul meu minunat la un moment dat primesc un telefon de la prietenul meu, Paul Goeru care a tinut sa imi faca cunostinta cu noua sa achizitie Lamborghini Countach. Iata cateva poze cu masinuta despre care va vorbeam, despre care nu se stie decat ca are 380cai,motor pe benzina, consum 15-18% neoficial din spusele fostului proprietar. Las pozele sa vorbeasca, iar alte detalii...in curand

alex2see 23-02-09 16:14

Re: Lamborghini Countach
 
masina a fost si la stirile pro tv acum sa zic o luna .......cred si imedita la promotor

frumoasa

Bobby boss 23-02-09 17:20

Re: Lamborghini Countach
 
Foarte adevarat ce spui tu alex2see fostul propietar fiind un roman stabilit in america de 23 de ani care a revenit in Romania cu un lot de 10 masini 1 mai frumoasa ca alta pintre care si aceasta .

dany_cmd 23-02-09 17:27

Re: Lamborghini Countach
 
geaniala.. de curios se poate spune pretul ? macar orientativ ?

cum dai cu spatele :P

cRbL 23-02-09 18:27

Re: Lamborghini Countach
 
si ce cauta la Americane ? :))
oricum, ozn masina...

TzuTzu77 23-02-09 18:33

Re: Lamborghini Countach
 
Pai probabil pt ca e replica, facuta pe o platforma de masina americana, probabil Pontiac Fiero...mai era si o replica de F40 pe la romana in paragina acum ceva timp. Pacat de ea ca e struto-camila.

Bobby boss 23-02-09 20:57

Re: Lamborghini Countach
 
dany_cmd pretul este suficent de mare orientativ daca vrei tu pret uitate pe net , cu spatele din masina e cam greu nu prea ai vizibilitate propietarul deschidea usa se punea pe margine si o manegra el fiind automata era expert.
cRbL nu stiu exact daca are sau nu platforma de Pontiac Fiero si eu am banuit ca da si am postat aici insa o sa verific imediat ce soseste masinuta.

dany_cmd 23-02-09 23:51

Re: Lamborghini Countach
 
intreb pentru ca stiu o replica la 15 mii euro si ma intrebam daca e aia sau nu

dany_cmd 24-02-09 00:10

Re: Lamborghini Countach
 
mam lamurit singur nu e aia pe care o stiu eu . aia e inmatriculata in ro.

http://www.protv.ro/emisiuni/shows/p.../pagina-2.html

aici e linku cu masina la pro motor

Bobby boss 24-02-09 00:44

Re: Lamborghini Countach
 
Da foarte frumoasa prezentare si mai in detaliu poate o sa il prind pe Nick si eu saptamana asta sa mai bagam ceva noutati si detali despre ea .

marku5 26-02-09 21:38

Re: Lamborghini Countach
 
2 Attachment(s)
Cand a adus masina am inteles ca vrea pe ea undeva la 120 mii E apoi s-a auzit ca vrea 80 mii E ,nu stiu sa zic exact pretu.Tipu e din Balomir langa Hateg judetu Hunedoara.Masina e replica si a fost reconditionata total. si vreo2 poze.

morpheusmaster 26-02-09 22:25

Re: Lamborghini Countach
 
Am vazuto in Crangasi zilele trecute...am ramas...MUT...nu face nici galardo nici nimic masina asta...am ramas cum nu as fi ramas de le nici o alta masina...pur si simplu inmarmurit...nu imi venea sa cred ca e un Countach...legenda masina :X

Bobby boss 27-02-09 00:04

Re: Lamborghini Countach
 
Este superba nu am ce sa spun sincer o sa incerc si sper sa reusesc mai mult de 80%asta daca nu va intra intr-un proces de tuning pana atunci sa o aduc la 4 tuning in aprilie,momentan nu stiu nimic concret insa cam asta se doreste astept sa vina masina la bucuresti acu fiind plecata :)

yonutz85 27-02-09 00:27

Re: Lamborghini Countach
 
Foarte bine realizata,avand in vedere ca e replica. Si mai placut e faptul ca are si un motor potent sub capota...

morpheusmaster 27-02-09 13:52

Re: Lamborghini Countach
 
Masina e putin spus frumoasa...dar volanul ala...mai frate mai...lemn d cires chinezesc bla bla...gasim volan din ala cu 70j de lei in Autovitan...ARUNCAL!!! Si punei frumos ceva imbracat in piele la culoarea interiorului...cum poate sa iti placa chinezaria aia de volan??...in rest numa 10 pentru masina care nu este o replica din cate spune omu ;)


All times are GMT +2. The time now is 01:20.

- Copyright 2024 4Tuning