![]() |
La multi ani Vali (ZoliaT)!
Iata ca a mai trecut un an peste noi, userii 4tuning-ului, peste 4tuning si implicit si peste Vali (ZoliaT), unul dintre initiatorii acestei \"miscari\", care astazi implineste 27 de ani!
La multi ani, Vali! Sa fii fericit, sa ai parte de tot ce iti doresti si de tot ce e mai bun in lumea asta si, nu in ultimul rand, sa fii in continuare alaturi de 4tuning, ca si pana acum, cu montajele, cu pozele facute la curse si cu toata activitatea ta pe acest forum/site, pentru ca tu o faci cel mai bine Inca o data, La multi ani!!! |
La multi ani, Vali ! Multa sanatate, sa fi fericit, sa ai parte de tot ce iti doresti, sa ai putere de munca si sa continui sa faci ceea ce ai facut si pana acum. Si tin sa iti multumesc pentru ce ai facut pana acum pentru mine, m-ai ajutat foarte mult.
LA MULTI ANI, Vali !!! |
La Multi Ani... 8)
|
La multi ani !!! :D
|
La multi ani !! fericire, sanatate, noroc si bani ca sa ii intorci cu lopata! !
|
l a m u l t i a n i ! ! !
si sa fie la tine toate bune ( pana in 30 de ani eventual) :lol: |
sa ne traiesti vali
la multi ani :!: |
sa ne traiesti :D cat mai multa santate cati mai multi bani ... cate mai multe masini etc :D
sa ne traiesti inca 100 d ani :D |
Cine sa traiasca, cine sa traiasca LA MULTI ANIIIII!!!
VALI CARE NU BEA SA TRAIASACA!!!! INCHIN O STICLA DE WHISKY IN CINSTEA TA!!! SA NE TRAIESTI SI LA MAI MARE!!!! SI DA BURTA JOS!!!! TE PUPA MOXXU!!!! |
La multi ani!!! :flower:
|
La muuuuuuuuuulti ani si tot ce iti doresti !!!
:peace: :drunk: :peace: :drunk: :peace: :drunk: |
La Multi Ani si din partea mea, multa sanatate
:peace: |
La multi ani si multa sanatate ca e cea mai importanta :hug:
|
La multi ani si de la noi :)) Ctza
|
Vali, un sincer \"La Multi Ani\" iti doresc si eu si sa ramai neschimbat si sanatos !
La Multi Ani !! |
| All times are GMT +2. The time now is 18:08. |
- Copyright 2026 4Tuning