Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Nokia N80 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/110534-vand-nokia-n80.html)

silvet 20-02-09 17:52

Vand Nokia N80
 
Estetic 8,5/10, functional 10/10.
Incarcatorul are firul intrerupt si in anumite pozitii nu incarca. Pe mine nu m-a deranjat si nu l-am schimbat pentru ca este cel original, dar cumparatorul poate sa-l inlocuiasca daca doreste.
Am telefon, incarcator, card de 2 gb si adaptor.
Black, necodat.
Pret 350 lei.

http://www.gsmland.ro/viewSpec.php?modelId=128

silvet 22-02-09 09:44

Re: Vand Nokia N80
 
Valabil.

silvet 23-02-09 23:10

Re: Vand Nokia N80
 
Valabil.

silvet 25-02-09 11:04

Re: Vand Nokia N80
 
Vandut.
Multumesc.
Se poate inchide.


All times are GMT +2. The time now is 09:09.

- Copyright 2026 4Tuning