Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Sarbatori fericite! (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/11003-sarbatori-fericite.html)

Gabi 19-12-05 17:36

Sarbatori fericite!
 
Acum mai bine de 2 ani m-am alaturat acestei comunitati - 4tuning - care mi-a oferit tot ce-a avut mai bun, de la incredere, pana la oameni minunati, adevarati prieteni!

Acum, in prag de sarbatoare, vreau sa le urez tuturor membrilor si vizitatorilor acestei comunitati \"Craciun fericit si un an nou plin de impliniri!\".

Fie ca noul an sa va ofere putere de munca si sa duceti la bun sfarsit toate proiectele care, in anul care in curand se va incheia, nu v-au iesit!

PS: nu-l asteptati pe Mos Craciun, ca anu' asta nu vine ! :lol:

needBrain 19-12-05 17:42

buna idee gabi

si eu,va urez tuturor cat mai multi cai putere,wati.....ce sa mai,tot ce va doriti.





P.S. anu asta nu mai vine Mos Craciun ca a ramas fara cauciucuri la sanie :lol:

minirally 19-12-05 17:46

dragutz lucru` Gabi :) Sarbatori Fericite tuturor,sa aveti parte de tot ce va doriti! :wink:
p.s:uff,voi inca mai credetzi in moshu??nu v-a zis nimeni ca nu exista? :lol: :p

EvLSant0S 19-12-05 19:21

offf. .. iar incepe dixtractia ..

Adriana 19-12-05 19:42

Sarbatori Fericite si din partea mea pt.toti de pe forum,sa aveti parte numai de bucurii in anul ce va veni si mosul sa va aduca tot ce va doriti. :wink:

GolfuletzS 19-12-05 19:51

sarbatori fericite linistite si odihnitoare.....

salutari dl bucale gabitzu !!! :twisted:

Mustang 19-12-05 20:13

avand in vedere ca eu sunt mic pe forumul asta (ca varsta si ca experienta), va urez si eu sarbatori fericite si fie ca anul 2006 sa fie de 2006 de ori mai bun ca acesta cu 2005 impiniri !

c i k y 19-12-05 20:19

Sa va dea Dumnezeu in primul rand sanatate multa , sa aveti parte de un Craciun fericit si de un an nou plin de bucurii alaturi de cei dragi...

MaF|OtU 19-12-05 21:08

Craciun Fericit !
Sa va aduca moshu multe bucurii si multa fericire !

Eryka 22-12-05 20:50

SARBATORI FERICITE !! tot ce va doriti si multa sanatate ca'i mai buna decat toate :wink: ... Craciun Fericit!!!!

flaviutza 22-12-05 21:19

Draga Mosule,

Te rog sa vii si anu asta si sa aduci :
bombone pt. mama
o mare pt. tati..
o vacanta la polul nord lui cristi...
maria inapoi lui alex...

si mai multa pace pe forum .... :!:

BabyBlue_EVO 22-12-05 23:12

Evolution Crew va ureaza Sarbatori Fericite la totzi ... Tot ce va doritzi de la mashini femei pana la note bune la scoala... Sa avetzi cat mai multe impliniri La multzi ani

Al3xius 23-12-05 00:29

Va doresc un An Nou mai bun fara incidente si amenzi si un Craciun Fericit! :cry:

momo 23-12-05 23:41

Sarbatori fericite, incepand cu Craciunul si terminanad cu Anul Nou!
Sa va dea Domnul multa sanatate, bafta in viata, bucurii pe care sa le traiti alaturi de cei dragi si multa iubire!

Cine stie ce aduce Mosu' pe la casele impatimitilor auto? Poate un set noi de jante MOMO :D sau OZ, un spoiler, un prag, o turbina noua, un set de presuri sau poate chiar o noua jucarie :)

Sarbatori fericite tuturor membrilor comunitatii!

Adryx 24-12-05 01:21

Crăciun Fericit! şi să vă aducă Moşul tot ce vă doriti!


All times are GMT +2. The time now is 13:07.

- Copyright 2026 4Tuning