Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Volkswagen tuning (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning.html)
-   -   Abt Sportsline GTI VS4-R (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning/11000-abt-sportsline-gti-vs4.html)

RoSonic 19-12-05 15:37

Abt Sportsline GTI VS4-R
 
4 Attachment(s)
Abt Sportsline GTI VS4-R

Putere: 270 HP
Cuplu: 350 Nm

Top speed:244 km/h
0-100 km/h: 6.4s

Suspensia sport montata coboara garda la sol cu 40mm.
Anvelope: 225/35 R19

zanga 19-12-05 21:00

Arata bine dar parca arata mai bine cu o alta culoare...

Venom 20-12-05 09:41

:lol: lasa .. mai bine sa vedem si alte culori... decat alea obisnuite... metalizate...si altele.. :wink:

SpeedeR 20-12-05 10:28

finutz si frumos :wink:

zanga...dk vrei sa vezi si p rosu astept un cec :lol: :lol:

UNLORD 20-12-05 16:56

slabute performante pt 270 de cai! iar ala netunat arata mai bine decat asta la estetica!

ICE-M@N 20-12-05 18:24

nice wheels

SpeedeR 20-12-05 19:19

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"UNLORD\"
slabute performante pt 270 de cai! iar ala netunat arata mai bine decat asta la estetica!

e tractiune fata ;) si o ia in gen 6
urat k nu iau schimbat franele si cred eu k nici la suspensie nu au umblat :)

zanga 20-12-05 22:01

SpeedeR...merg si cecuri de calatorie ?:D :D :D
Si daca au umblat la garda nu au umblat si la suspensii?

Bass Evolution 21-12-05 08:57

Nu va mai certati de pomana. E superba, era frumoasa ea de fabrica, dar acum....

Forever GTI.

RoSonic 21-12-05 09:18

Speeder, facem cheta :D sa vedem cum da pe rosu...

SpeedeR 21-12-05 12:25

astept cu cea mai mare placere :lol: :lol: :lol:

nu e coborata...k garda e k un gti normal ku jante p 18

TVMfelina 21-12-05 22:50

ciudat... ma asteptam la mai mult :lol:

Urban_Racing 23-12-05 18:06

gentzile sunt belea ...culoarea po` sa imi zic ca imi place .... albu asta prinde bine pe orice

Grecu_ 29-01-06 21:17

Imi place foarte mult golful GTI si ma gandesc foarte serios la el,dar am citit ceva in Top Gear si nu pot sa cred ca e adevarat!!!!!
In regim sport,consum mediu de 28 l ?!?!? Nu e cam mult????
Stiu ca are 200 cp dar totusi! Va intreb pt ca am fazut ca aveti masinuta
Iar asta preparat e foarte smeker

SpeedeR 29-01-06 22:37

dap... vrei sa mergi in forja, platesti....mai intai la benzinarie...
si daca exagerezi, dupa platesti si piese :)


All times are GMT +2. The time now is 08:17.

- Copyright 2026 4Tuning