![]() |
Facelift pentru Rolls Royce Phantom
12 Attachment(s)
Iata ca a venit timpul ca si Rolls Royce Phantom sa primeasca un facelift. Un facelift binemeritat, am putea spune. Asa cum se poate vedea si in fotografii, schimbarile vor fi minime. Partea frontala se remarca acum prin spoilerul fata redesenat si grila din aluminiu, in timp ce manerele usilor au primit LED-uri. In plus, limuzina britanica va beneficia in standard de jante pe 21 inci. De asemenea, alte doua seturi de jante sunt disponibile optional. La interior, fetele usilor au fost redesenate iar sistemul multimedia a fost imbunatatit.
Productia noilor Phantom si Phantom Extended Wheelbase va incepe in aceasta primavara la uzina din Goodwood, Marea Britanie. |
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
foarte tare masina asta.
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
No Comment, este cea mai impunatoare masina...
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
adevarul este ca ...avea nevoie de facelift :))))))).....ca si tipul care si-a cumparat enzo si l-a dus la weast coast customs sa-l tuneze , de parca ai mai avea ce tuna la ala...asa si la Rolls :)
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
arata foarte bine,intr-adevar e impunatoare... dar eu personal prefer MAYBACH...
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
Quote:
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
imi placea inainte,imi place si acum....foarte tare.....foarte luxoasa....pacat ca nu ne permitem si noi asa ceva :sad:
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
N-am ce zice..este o masina frumoasa, luxoasa este o masina cu clasa..
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
Nava amirala!
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
Quote:
daca stam sa le luam asa, tie nu-ti place nimic, inca nu s-a inventat masina perfecta pentru tine :lol:....dar ma rog, gusturile nu se discuta! |
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
Quote:
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
Dai un ban da stai in spate:D
|
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
hahaah drog bine zis
Cred ca acele leduri sunt perfecte.Acesta este motivul pentru care nu mi-am achizitionat pana acum Un Rolls Royce Phantom |
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
superb...
peste Maybach (parerea mea ) |
Re: Facelift pentru Rolls Royce Phantom
Ce bord urat are zici ca e de basculanta Roman .
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:01. |
- Copyright 2026 4Tuning