Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arcuri, Amortizoare si Frane (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane.html)
-   -   Vand suspensii sport reglabile pt Golf 4 / Bora sau pe comanda multe alte modele (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane/109901-vand-suspensii-sport-reglabile-pt-golf-4-bora-comanda-modele.html)

djhojd 17-02-09 03:52

Vand suspensii sport reglabile pt Golf 4 / Bora sau pe comanda multe alte modele
 
1 Attachment(s)
Suspensie sport reglabila, se potriveste pe Golf 4 / Bora (tip 1J), hatchback sau variant, motor intre 1.4 si 2.3 + TDI, an intre '97-'01 (pentru alti ani va rog sa intrebati), nu 4Motion sau R32), coboara intre 30mm-70mm - produs NOU - 250euro (poza este informativa)

djhojd 24-02-09 01:11

Re: Vand suspensii sport reglabile pt Golf 4 / Bora sau pe comanda multe alte modele
 
pot aduce pe comanda si pentru audi, bmw, passat si alte modele preturi intre 250-300euro

cmasaiu 28-02-09 09:29

Re: Vand suspensii sport reglabile pt Golf 4 / Bora sau pe comanda multe alte modele
 
ce provinienta sunt au garantie sunt omologate ca mi se par cam ieftine as fi interesat .

djhojd 28-02-09 15:52

Re: Vand suspensii sport reglabile pt Golf 4 / Bora sau pe comanda multe alte modele
 
salut,

am garantie 1 an la ele

sunt de la o firma din germania (Aachen) pe nume RaceLand, acelasi lucru scrie si pe ele deci sunt prima mana poate de aia si pretul mai mic.

ce pot sa-ti spun este ca am suspensie de la ei pe masina mea de 2 luni si sunt foarte multumit de ea, pot spune ca este destul de tare pentru a nu face balans mare la denivelari dar este si destul de "soft" pentru a nu scutura masina la orice mica denivelare...daca ai nevoie de suspensie sport pentru curse atunci nu ti-o recomand, cumperi una de KW sau alta firma cu renume dar daca o ai nevoie pentru o masina de zi cu zi atunci este cea mai buna alegere. Am avut in mana si TA-TEHNIX si SUPER SPORT si multe alte firme mai putin renumite si ce pot sa-ti spun este ca toate erau la fel (acelasi lucru se intampla si la HID-urile after-market, toate sunt la fel difera abtibildul de pe balast)

m-ai intrebat de TUV, suspensiile de la RaceLand au fost testate si sunt omologate TUV intre 40mm si 75mm insa tu poti sa ajunstezi pana la 90mm

cmasaiu 28-02-09 21:22

Re: Vand suspensii sport reglabile pt Golf 4 / Bora sau pe comanda multe alte modele
 
ok te contactez cum fac rost de bani ca acum mi-am luat jante si is cam falit .mersi de raspunsuri .

djhojd 01-03-09 11:28

Re: Vand suspensii sport reglabile pt Golf 4 / Bora sau pe comanda multe alte modele
 
nici o problema, in cel mai rau caz daca nu am pe stoc in aprox 7 zile primesc altele dar eu incerc ca tot timpul sa mai am cel putin un set.

djhojd 05-03-09 18:30

Re: Vand suspensii sport reglabile pt Golf 4 / Bora sau pe comanda multe alte modele
 
valabil

MS 89 SRG 06-03-09 21:03

Re: Vand suspensii sport reglabile pt Golf 4 / Bora sau pe comanda multe alte modele
 
am luat suspensie d la djhojd la golful meu 4 ce pot s spun este ca sunt ffff multumit de ea.Poti sa lasi masina pe burta...are 10 cm surub :D si pretul....nu am gasit mai ieftin. O RECOMAND :D

djhojd 06-03-09 21:05

Re: Vand suspensii sport reglabile pt Golf 4 / Bora sau pe comanda multe alte modele
 
ma bucur :) poate ne arati si noua o poza cu "visul tau" :p

MS 89 SRG 06-03-09 21:07

Re: Vand suspensii sport reglabile pt Golf 4 / Bora sau pe comanda multe alte modele
 
da promit sa fac dupa ce pun flansele :D dupa aceea isi iau toti...;))

BGY_Bogdy 11-03-09 22:02

Re: Vand suspensii sport reglabile pt Golf 4 / Bora sau pe comanda multe alte modele
 
salut pt o fabia 6y 2001 aduci?? si la ce pretz ms

djhojd 11-03-09 22:03

Re: Vand suspensii sport reglabile pt Golf 4 / Bora sau pe comanda multe alte modele
 
nu, sorry

bazilucus 12-03-09 10:34

Re: Vand suspensii sport reglabile pt Golf 4 / Bora sau pe comanda multe alte modele
 
pt vw bora 2002, 1.6 16V cu suspensie sport, as vrea doar suspensia pe fata (amortizoare+arcuri) cat m-ar costa? Multumesc!

djhojd 12-03-09 10:52

Re: Vand suspensii sport reglabile pt Golf 4 / Bora sau pe comanda multe alte modele
 
nu vand decat suspensie completa fata+spate tot la 250euro ii si pt bora

bazilucus 12-03-09 10:54

Re: Vand suspensii sport reglabile pt Golf 4 / Bora sau pe comanda multe alte modele
 
ok. Mersi! Ma mai gandesc si daca vreau mai dau un semn!


All times are GMT +2. The time now is 19:41.

- Copyright 2024 4Tuning