Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cum facem rost de mai multi cai putere ? (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere.html)
-   -   turbina pt mondeo 1 (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere/109868-turbina-pt-mondeo-1-a.html)

Vopsitoru 16-02-09 22:04

turbina pt mondeo 1
 
as vrea sa imi pun si eu o turbina pe un modeo '95 cu motor 2.0 16v benzina daca stiti de unde sa imi iau daca se da cu tot cu furtune currea si toate accesorile si daca imi pun ce complicati poate aprea si cati cai ii adauga ajutatim-ma cu parere si un site unde sa gasesc asa ceva va multumesc


All times are GMT +2. The time now is 23:08.

- Copyright 2026 4Tuning