![]() |
Somebody help me!!!!
Salut! am facut un cont NightClub, dar nu am mai primit mailu de activare si nu pot sa intru pe el. :cry: Se mai poate face ceva?
P.S cu cine se vorbeste pentru usergroup? :) Multumesc. |
Re: Somebody help me!!!!
Quote:
daca ai facut pe mail de yahoo vezi poate este intrat in BULK :wink: |
Re: Somebody help me!!!!
Quote:
ps: daca vrei sa fii purtator de cuvant sau presedinte al filialei bucuresti (ca stiu ca tu asta erai) vorbeste cu gratzian sau zoliat |
Nu exista nici un user inregistrat ca NightClub.
|
XRumer 5.0.12 PALLADIUM is the BEST soft for advertisement
XRumer 5.0.12 Palladium is the BEST program for promo!
Read more: URL is hidden.. Just ask Google for XRumer ;) Good luck! |
| All times are GMT +2. The time now is 18:52. |
- Copyright 2026 4Tuning