Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul Incepatorului (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului.html)
-   -   Somebody help me!!!! (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului/10962-somebody-help-me.html)

NC 18-12-05 07:43

Somebody help me!!!!
 
Salut! am facut un cont NightClub, dar nu am mai primit mailu de activare si nu pot sa intru pe el. :cry: Se mai poate face ceva?

P.S cu cine se vorbeste pentru usergroup? :) Multumesc.

BASU 18-12-05 09:00

Re: Somebody help me!!!!
 
Quote:

Originally Posted by \"NC\"
Salut! am facut un cont NightClub, dar nu am mai primit mailu de activare si nu pot sa intru pe el. :cry: Se mai poate face ceva?

P.S cu cine se vorbeste pentru usergroup? :) Multumesc.


daca ai facut pe mail de yahoo vezi poate este intrat in BULK :wink:

Mustang 18-12-05 09:53

Re: Somebody help me!!!!
 
Quote:

Originally Posted by \"NC\"
Salut! am facut un cont NightClub, dar nu am mai primit mailu de activare si nu pot sa intru pe el. :cry: Se mai poate face ceva?

P.S cu cine se vorbeste pentru usergroup? :) Multumesc.

tu esti in insane racers...intra la usergroups - cauta insane racers si da-i join group...

ps: daca vrei sa fii purtator de cuvant sau presedinte al filialei bucuresti (ca stiu ca tu asta erai) vorbeste cu gratzian sau zoliat

Gabi 18-12-05 10:08

Nu exista nici un user inregistrat ca NightClub.

XRumerFan 02-03-10 23:37

XRumer 5.0.12 PALLADIUM is the BEST soft for advertisement
 
XRumer 5.0.12 Palladium is the BEST program for promo!

Read more:
URL is hidden.. Just ask Google for XRumer ;)

Good luck!


All times are GMT +2. The time now is 18:52.

- Copyright 2026 4Tuning