![]() |
vw
caut discuri spate cu etrieri si ce mai trebuie pt. un golf 2 daca stie cineva rog lasati un mesaj (am iteles ca ar trebui si nu stiu ce repartitor si cabluri de frina de mina..... ) acept si sfaturi si informatii. multumesc anticipat.
|
Re: vw
cred ca iesi mai ieftin cu o punte completa de la dezmembrari
|
Re: vw
stie careva? si daca tot ma sfatuiesti sa iau o punte complecta cam la ce scor sa ma astept (merge de golf 3)
|
Re: vw
cam 100e eu unu nu stiu daca merge de 3 daca a pus cineva sa iti dea un sfat
|
Re: vw
la 100e nu sare calul as de rau nu ar fi rau daca auzi ceva >>>> (nu mai fac poza la capota daca vrei vino so vezi si mai vb.)
|
Re: vw
Merge de golf3 GTI si daca pui de golf 3 GTI e mai lata cu 2 cm in fiecare parte.Eu am nevoie doar de un etrier de spate poate ma poti ajuta si daca aud ceva de punte am sa-ti spun!
|
Re: vw
Quote:
|
Re: vw
suna-l pe radu ca a vindut discuri spate de 3 curind si poate mai are ceva pe acolo vezi si tu.
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:49. |
- Copyright 2026 4Tuning