Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   Emblema (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/109274-emblema.html)

Conik 12-02-09 23:02

Emblema
 
As dorii si eu o emblema cu 4tuning care ma poate ajuta sau sa imi zica de unde imi pot achizitiona

rathbone 18-02-09 16:38

Re: Emblema
 
poti sa-ti faci singur. :P ia imaginea de pe net si o scoti la o firma care se ocupa cu asa ceva. bafta


All times are GMT +2. The time now is 06:43.

- Copyright 2026 4Tuning