Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Jante 15" (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/109273-jante-15-a.html)

eu 12-02-09 23:00

Jante 15"
 
Vand jante pe 15". 4*108 . Sunt perfecte. Nu sunt zgariate, nu sunt lovite, nu au absolut nici o problema. Sunt vopsite asa custom.

Doua anvelope sunt noi noute, iar celelalte doua au uzura 25%.

Pretul este 350 euroi neg, sau dau la schimb cu jante pe 16 plus diferenta .

Rel aici, pe mes la andreidumitrachi, sau la tel 0765.609.309


P.S. Anvelopele sunt 205/60/15

eu 12-02-09 23:07

Re: Jante 15"
 
12 Attachment(s)
poze.............

lylgod 13-02-09 17:51

Re: Jante 15"
 
Super faine jantele ,asa erau ele cand le-ai luat ? sau le-ai vopsit tu ?pacat ca ma-am grabit si mi am luat altceva ...jantele sunt super mistooooo pe masina ;) !!!
Ai un UP de la mine ;)

eu 15-02-09 10:21

Re: Jante 15"
 
Imi cer scuze pt intarziere. De-abia acuma am vazut reply-ul: jantele au fost vopsite de un nene care se ocupa cu asa ceva, vopseselele fiind luate din suceava de la o firma specializata in treburi de genul (pt doritori ma voi duce sa vad ce scrie pe flacoane :D :)

P.S. Nu iti mai cumperi un set de jante de rezerva? :D

eu 16-02-09 22:02

Re: Jante 15"
 
Eventual daca doriti alt set nevopsit pm ;) (nu sunt ale mele celelalte :D)

eu 18-02-09 22:43

Re: Jante 15"
 
......

eu 21-02-09 10:10

Re: Jante 15"
 
- 10 euroi :D

eu 22-02-09 23:22

Re: Jante 15"
 
Eventual, contra cost jantele pot fi echipate cu 195/50/15

eu 28-02-09 13:45

Re: Jante 15"
 
-10 euroi

Radovan_eu 28-02-09 16:31

Re: Jante 15"
 
anvelope 185-70-14 de vara ai ceva? parca in tg frumos e locul cu cauciucurile.

eu 12-03-09 17:14

Re: Jante 15"
 
In targu frumos este intr-adevar magazinul. Nu am dimensiunea pe care o doresti.

Sus cu jantele - 10 euroi

eu 20-03-09 22:34

Re: Jante 15"
 
Pret nou: 200 de euro fara anvelope

eu 22-03-09 22:15

Re: Jante 15"
 
10 caractere,,,,

eu 25-03-09 17:07

Re: Jante 15"
 
Sus. Repet: accept schimb cu jante pe 17" 4x108 (ofer diferenta normal :D)

eu 16-04-09 19:23

Re: Jante 15"
 
Vine pastele...:D


All times are GMT +2. The time now is 09:58.

- Copyright 2026 4Tuning