![]() |
Jante 15"
Vand jante pe 15". 4*108 . Sunt perfecte. Nu sunt zgariate, nu sunt lovite, nu au absolut nici o problema. Sunt vopsite asa custom.
Doua anvelope sunt noi noute, iar celelalte doua au uzura 25%. Pretul este 350 euroi neg, sau dau la schimb cu jante pe 16 plus diferenta . Rel aici, pe mes la andreidumitrachi, sau la tel 0765.609.309 P.S. Anvelopele sunt 205/60/15 |
Re: Jante 15"
12 Attachment(s)
poze.............
|
Re: Jante 15"
Super faine jantele ,asa erau ele cand le-ai luat ? sau le-ai vopsit tu ?pacat ca ma-am grabit si mi am luat altceva ...jantele sunt super mistooooo pe masina ;) !!!
Ai un UP de la mine ;) |
Re: Jante 15"
Imi cer scuze pt intarziere. De-abia acuma am vazut reply-ul: jantele au fost vopsite de un nene care se ocupa cu asa ceva, vopseselele fiind luate din suceava de la o firma specializata in treburi de genul (pt doritori ma voi duce sa vad ce scrie pe flacoane :D :)
P.S. Nu iti mai cumperi un set de jante de rezerva? :D |
Re: Jante 15"
Eventual daca doriti alt set nevopsit pm ;) (nu sunt ale mele celelalte :D)
|
Re: Jante 15"
......
|
Re: Jante 15"
- 10 euroi :D
|
Re: Jante 15"
Eventual, contra cost jantele pot fi echipate cu 195/50/15
|
Re: Jante 15"
-10 euroi
|
Re: Jante 15"
anvelope 185-70-14 de vara ai ceva? parca in tg frumos e locul cu cauciucurile.
|
Re: Jante 15"
In targu frumos este intr-adevar magazinul. Nu am dimensiunea pe care o doresti.
Sus cu jantele - 10 euroi |
Re: Jante 15"
Pret nou: 200 de euro fara anvelope
|
Re: Jante 15"
10 caractere,,,,
|
Re: Jante 15"
Sus. Repet: accept schimb cu jante pe 17" 4x108 (ofer diferenta normal :D)
|
Re: Jante 15"
Vine pastele...:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:58. |
- Copyright 2026 4Tuning