Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Intalnirea exclusivista Golf IV (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/109270-intalnirea-exclusivista-golf-iv.html)

Decodat 19-01-09 18:41

Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
Am deschis acest topic din dorinta de a organiza o intalnire a posesorilor de GOLF 4 din toata tara. Rog colegii sa propuna locatii si date pentru a ne pune de acord. Ma gandesc sa fie undeva prin mijlocul tarii. Bafta.

shpritz 19-01-09 18:46

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
pai...vara la mare...si iarna la munte....e cel mai convenabil...impuscam 2 iepuri de o data...
cum toti o ardem cu suspensii sport...cred k ramane doar optiunea de vara :))

djhojd 19-01-09 19:11

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
raman fara praguri pana la mare :)

tzutzu.2009 19-01-09 20:41

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
Haideti la brasov!

Decodat 19-01-09 21:22

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
Tot la Brasov votez si eu.

GopPo 20-01-09 00:34

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
bucuresti sau mare :P

Speedball_tm 20-01-09 17:37

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
propun CLUJ pentru ca este un oras foarte frumos si relativ la mijloc:d

KTA87 20-01-09 20:53

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
Daca as avea si eu cu cine sa vin din Ploiesti... :| Chiar mi-ar placea sa vizitez Cluj-ul. N-am fost niciodata acolo.

sorin gti power 20-01-09 21:00

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
votez pt brasov si eu....oricum astept stabilirea locatiei

PAK 20-01-09 23:16

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
eu propun luna iunie-iulie si ca locatie Sibiu (in parcarea din Piata Mica) - asta daca se doreste o intalnire scurta.

sau, putem lua exemplul colegilor cu mk1-mk2 care organizeaza intalniri anuale in natura si pe parcursul mai multor zile. mai multe detalii aici si aici

este o ocazie buna pt un "road trip" , asa ca nu mai fiti comozi cu propuneri gen Bucuresti :P

Casilias 23-01-09 14:39

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
Si eu propun undeva pe la brasov sau pe langa brasov

PAK 23-01-09 14:57

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
chiar nu v-ati saturat de valea prahovei/brasov? de DN1 si aglomeratiile din weekend ??
presupun ca daca se va face intalnirea ac , se va face in weekend ...

Casilias 23-01-09 15:02

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
Acum ma uitam pe undeva pe langa sibiu :) si sincer mie nu imi place la bv sunt satul... defapt sunt satul de tara noastra mizerabila(gunoaie si alte alea)

PAK 23-01-09 15:15

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
eu am fost recent in sibiu si mi s-a parut un oras foarte curat. ai si ce vizita , atat in oras cat si in imprejurimi.
cel putin eu personal m-am saturat de valea prahovei (este frumos, nu zica ca nu) si vad o asemenea intalnire ca un prilej de a vizita tara.
sunt de acord si cu Cluj , daca mai vrea cineva.

se poate face un poll unde sa votam locatia , dar numai dupa ce stabilim cine merge. in poll sa voteze numai cei care participa.

Smenarul 24-01-09 06:20

Re: Marea intalnire VW GOLF 4 exclusiv.
 
Propun Constanta sau braila ati putea vedea ca nu aveti ce sa vedeti in acest oras si odata ajunsi acolo v`ati gandii sa plecati in alta locatie :D


All times are GMT +2. The time now is 04:44.

- Copyright 2026 4Tuning