Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale masini (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini.html)
-   -   incercare de record (https://forum.4tuning.ro/27-discutii-generale-masini/109171-incercare-record.html)

Lecca 12-02-09 14:25

incercare de record
 
http://www.**************/stiri/forum...lor-18391.html
http://www.newz.ro/stire/79852/forum...-recordurilor/
sa speram ca va fii un succes. e adevarat ca sunt altii care au putut mai mult, dar o incercare fara reprezentantii oficiali nu se pune. so we will see.

22VIN 12-02-09 16:24

Re: incercare de record
 
sa nu auda posesorii de passat 1.9tdi sau golf 1.9tdi ca ati pus-o:)))

Tzepozzz 12-02-09 19:08

Re: incercare de record
 
as fi venit si eu, dar s-a intamplat sa fie in aceeasi perioada cu intalnirea altui club (opel :D)

Lecca 12-02-09 22:01

Re: incercare de record
 
:P sper sa auda toata lumea de chestia asta, nu ca le-ar schimba cumva parerea despre kia, de vazut comentariile unora la primul articol... :lol:

~ EWN ~ 14-02-09 03:54

Re: incercare de record
 
Quote:

Originally Posted by amphetamine (Post 2061032)
sa nu auda posesorii de passat 1.9tdi sau golf 1.9tdi ca ati pus-o:)))

ei daca vor, pot intra zilnic in cartea recordurilor :-)....la cati posesori de vw sunt :))


cat despre aceasta initiativa a posesorilor de kia....ce sa zic...mult succes!

Brian 18-02-09 12:39

Re: incercare de record
 
Quote:

sa nu auda posesorii de passat 1.9tdi sau golf 1.9tdi ca ati pus-o:smile:))
sau de opel :lol:

Mult succes posesorilor ..
@Lecca - o sa fi acolo? poate reusiti sa scrieti KIA cu masinile .. :-)

Lecca 18-02-09 15:49

Re: incercare de record
 
da, o sa fiu acolo :lol: e greu si'asa sa organizezi o coloana, dar apoi sa faci ceva gen scris kia cu masini... numai gandeste-te ca tre sa faci intr-un loc deschis (camp, ca sa fie multe masini) , sa ai elicopter pt poze... etc :lol:
e bine si atat, daca intram in guiness book o sa fie privita altfel marca asta, adica totusi, oamenii astia sunt asa de multumiti de masina ca vor sa o bage in guiness book? eh se pare ca da.
dar totusi, e doar o masina :P

22VIN 22-02-09 17:24

Re: incercare de record
 
ar trebui sa va plateasca:)) asta e o reclama foarte buna.

Lecca 01-03-09 09:14

Re: incercare de record
 
http://www.protv.ro/emisiuni/shows/pro-motor

pana la urma a fost un succes , insa asteptam omologarea.
politia nu si-a dat chiar asa de mult interesul, dar asta e, traim in romania...
pt alte detalii si mii de poze, clubkia.ro ;) sau sectiunea kia de aici
https://forum.4tuning.ro/594-discutii-kia.html


All times are GMT +2. The time now is 03:01.

- Copyright 2026 4Tuning