![]() |
incercare de record
http://www.**************/stiri/forum...lor-18391.html
http://www.newz.ro/stire/79852/forum...-recordurilor/ sa speram ca va fii un succes. e adevarat ca sunt altii care au putut mai mult, dar o incercare fara reprezentantii oficiali nu se pune. so we will see. |
Re: incercare de record
sa nu auda posesorii de passat 1.9tdi sau golf 1.9tdi ca ati pus-o:)))
|
Re: incercare de record
as fi venit si eu, dar s-a intamplat sa fie in aceeasi perioada cu intalnirea altui club (opel :D)
|
Re: incercare de record
:P sper sa auda toata lumea de chestia asta, nu ca le-ar schimba cumva parerea despre kia, de vazut comentariile unora la primul articol... :lol:
|
Re: incercare de record
Quote:
cat despre aceasta initiativa a posesorilor de kia....ce sa zic...mult succes! |
Re: incercare de record
Quote:
Mult succes posesorilor .. @Lecca - o sa fi acolo? poate reusiti sa scrieti KIA cu masinile .. :-) |
Re: incercare de record
da, o sa fiu acolo :lol: e greu si'asa sa organizezi o coloana, dar apoi sa faci ceva gen scris kia cu masini... numai gandeste-te ca tre sa faci intr-un loc deschis (camp, ca sa fie multe masini) , sa ai elicopter pt poze... etc :lol:
e bine si atat, daca intram in guiness book o sa fie privita altfel marca asta, adica totusi, oamenii astia sunt asa de multumiti de masina ca vor sa o bage in guiness book? eh se pare ca da. dar totusi, e doar o masina :P |
Re: incercare de record
ar trebui sa va plateasca:)) asta e o reclama foarte buna.
|
Re: incercare de record
http://www.protv.ro/emisiuni/shows/pro-motor
pana la urma a fost un succes , insa asteptam omologarea. politia nu si-a dat chiar asa de mult interesul, dar asta e, traim in romania... pt alte detalii si mii de poze, clubkia.ro ;) sau sectiunea kia de aici https://forum.4tuning.ro/594-discutii-kia.html |
| All times are GMT +2. The time now is 03:01. |
- Copyright 2026 4Tuning