Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Poze spion: Audi S6 Avant (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/10900-poze-spion-audi-s6-avant.html)

RoSonic 15-12-05 14:50

Poze spion: Audi S6 Avant
 
3 Attachment(s)
Audi S6 Avant a fost surprins de \"spioni\" in nordul Suediei unde era supus unor teste pentru verificarea comportamentului in conditii de temperaturi scazute.

Motorizarea probabila este 5.2 litri, V10, 440 de cai putere.

Lansarea va avea loc la Geneva Motor Show in 2006.

BMWfan 16-12-05 07:19

ca motor este tare
parerea mea

Venom 16-12-05 10:00

:shock: Motoru` e tare ...ca e si mare... ! imi place .. totusi .. parca seamana putin cu Volkswagen Touareg din spate... :? parerea mea ..

Mustang 16-12-05 12:00

bijuterie :)

PH-05-TTM 16-12-05 21:32

mdea....pare a fi facut pe plaforma audiului a3!
da e super tare....motor....aspect.....tot ce vrei!!!

CT-82-PWR 17-12-05 15:33

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
bijuterie :)

subscriu si eu la fel...o bijuterie de masina pacat ca e foarte scumpa pentru salariile romanilor

shantzu 17-12-05 15:45

intradevar scumpa pt romania,dar eu zic ca merita toti banii :wink:

ICE-M@N 17-12-05 23:29

e tare din toate punctele de vedere nu poti sa spui ca nu iti place un audi mai ales daca face parte din gama S

axxro 18-12-05 16:12

arata bine din toate punctele de vedere, mai ales cel al motorului :shock: , in plus ii si audi............o masina beton :!:

TVMfelina 21-12-05 22:58

niiice... se vede ca-i audi
frumos aspect, frumoase performante si cred ca si interiorul e lux
combina frumos sportivitatea cu luxul
pacat ca nu-i de buzunarele noastre
AUDI... i will be always your fan

noss 22-12-05 20:24

Quote:

subscriu si eu la fel...o bijuterie de masina pacat ca e foarte scumpa pentru salariile romanilor
...parerea mea e ca nici nu e pentru salariile romanilor...dar nici pentru drumuile noastre :D

Urban_Racing 23-12-05 19:11

super motor ...singurul lucru care ma deranjeaza e ca e avant ...cat despre buzunarele romanilor nu ii mai plangetzi de mila ,pun pariu ca o sa vedem o groaza shi in Romania ... eu unul nu imi permit dar e un obicei la romani sa se planga de bani shi vedetzi shi voi ce mashini circula pe strazile noastre

dexter_20 26-01-06 12:09

e un diaman nepretuit.bravo audi


All times are GMT +2. The time now is 14:46.

- Copyright 2026 4Tuning