Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii KIA (https://forum.4tuning.ro/594-discutii-kia.html)
-   -   Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"? (https://forum.4tuning.ro/594-discutii-kia/108975-sunteti-acord-sectiune-separata-kia.html)

norbi_bidi 11-02-09 14:38

Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"? Da sau nu?

JohnnyX 11-02-09 14:40

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Sunt intru totul de acord cu o sectiune separata pentru Kia. Si sper ca si altii... :-)

norbi_bidi 11-02-09 14:41

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Si eu la fel... Vot: Da

Vlad_BMW 11-02-09 14:45

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
sunt si eu deacord cu sectiune separata pentru Kia... Cum si alte masini ca Mini au sectiune separata asa pot si ei

Lecca 11-02-09 14:50

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
AMIN! :lol:

Brian 11-02-09 15:00

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Si eu sunt de acord..
Cred ca sunt mai multi posesori de KIA pe forum decat posesori de Mini .. si totusi Mini are sectiune.. asa ca ar trebui una si pentru Kia :wink:

quick_silver2 11-02-09 15:33

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Da, de accord :)

bLoNduL 11-02-09 15:33

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Da... sunt multi posesori, si merita o sectiune separata

DragosKIA 11-02-09 15:49

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Ar fi normal; conform statisticii , sunt 7000 KIA noi vandute in RO (calcul vanzari din 2007-cine stie cate s-au mai vandut si inainte), plus import sh

3Xtreme 11-02-09 16:08

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Normal ca merita. Cine ar putea fi impotriva? Trebuie un anumit numar de voturi ca sa ii impresionam pe ceilalti si sa ne faca?

Norby89 11-02-09 16:20

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
sunt de acord sa fie sectiune separata pentru KIA!!!! si taica-meo are Kia Sorrento,dar nu asta conteaza.conteaza ca ar trebui sa fie sectiune separata si punct.

clawmvp 11-02-09 18:28

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
votat DA!

eMH 11-02-09 18:34

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
Quote:

Originally Posted by Norby89 (Post 2057698)
sunt de acord sa fie sectiune separata pentru KIA!!!! si taica-meo are Kia Sorrento,dar nu asta conteaza.conteaza ca ar trebui sa fie sectiune separata si punct.


In sfarsit unu' de-al meu... Si eu am tot Sorento.

OnTopic: Sunt intru totul de acord cu o sectiune pt Kia !!

Marius_mym89 11-02-09 19:02

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
n-am nimic impotriva ;)

Dany.bilan628 11-02-09 19:13

Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
 
sunt mai multi posesori de kia din cate am observat. O sectiune in plus nu cred ca strica!


All times are GMT +2. The time now is 19:37.

- Copyright 2026 4Tuning