![]() |
Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"? Da sau nu?
|
Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
Sunt intru totul de acord cu o sectiune separata pentru Kia. Si sper ca si altii... :-)
|
Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
Si eu la fel... Vot: Da
|
Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
sunt si eu deacord cu sectiune separata pentru Kia... Cum si alte masini ca Mini au sectiune separata asa pot si ei
|
Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
AMIN! :lol:
|
Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
Si eu sunt de acord..
Cred ca sunt mai multi posesori de KIA pe forum decat posesori de Mini .. si totusi Mini are sectiune.. asa ca ar trebui una si pentru Kia :wink: |
Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
Da, de accord :)
|
Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
Da... sunt multi posesori, si merita o sectiune separata
|
Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
Ar fi normal; conform statisticii , sunt 7000 KIA noi vandute in RO (calcul vanzari din 2007-cine stie cate s-au mai vandut si inainte), plus import sh
|
Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
Normal ca merita. Cine ar putea fi impotriva? Trebuie un anumit numar de voturi ca sa ii impresionam pe ceilalti si sa ne faca?
|
Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
sunt de acord sa fie sectiune separata pentru KIA!!!! si taica-meo are Kia Sorrento,dar nu asta conteaza.conteaza ca ar trebui sa fie sectiune separata si punct.
|
Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
votat DA!
|
Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
Quote:
In sfarsit unu' de-al meu... Si eu am tot Sorento. OnTopic: Sunt intru totul de acord cu o sectiune pt Kia !! |
Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
n-am nimic impotriva ;)
|
Re: Sunteti de acord cu o sectiune separata pentru "Kia"?
sunt mai multi posesori de kia din cate am observat. O sectiune in plus nu cred ca strica!
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:37. |
- Copyright 2026 4Tuning