![]() |
Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
4 Attachment(s)
Chevrolet Spark: design percutant, interior spaţios, consum scăzut de carburant şi nivel redus al emisiilor
Modelul Chevrolet Spark, gata pentru a intra īn producţia de serie, īşi va face debutul mondial la Salonul Auto de la Geneva īn martie 2009, adăugānd o nouă dimensiune segmentului īn continuă dezvoltare al clasei mini europene. Modelul Spark, cu percutantul său stil caracteristic, va da strălucire pieţei europene la īnceputul anului viitor. Cele două motoare puternice, cu patru cilindri şi o cilindree de 1,0 şi 1,2 litri, vor asigura un consum scăzut de carburant şi valori reduse ale emisiilor de gaze. Modelul Spark cu cinci uşi, creat pe baza prototipului Beat, combină designul captivant cu spaţiul interior ieşit din comun, oferind plăcerea conducerii şi, la fel ca toate autovehiculele Chevrolet, o extraordinară valoare. <script type="text/javascript" src="http://natalie.feedroom.com/fr_embed.js"></script><div id="flashcontent"></div><script type="text/javascript">var so = new FlashObject ("http://natalie.feedroom.com/gm/onecliplive/Player.swf", "Player", "400", "326", "8", "#000000");so.addVariable("skin", "onecliplive");so.addVariable("site", "gm");so.addVariable("fr_story", "126cf2153eec4217e2cc4c5802eb064dbb458580");so.add Variable("hostURL","document.location.href");so.ad dVariable("videoratio", "43");so.addParam("menu", "true");so.addParam("quality","high");so.addParam( "allowFullScreen","true");so.addParam("allowScript Access","always");so.write("flashcontent");</script> Sursa: Chevrolet |
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
Interesant, pare dragutz, pentru gagici in oras e super ok, eventual sa vina si cu o paleta de culori indraznete ar fi foarte misto, oricum ceva sa iti atraga atentia, in rest pare ok interioru arata foarte bine pentru o masina din clasa ei. Oricum fata de modelul precedent e cu 5 clase peste!
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
Quote:
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
un ''matiz'' chiar interesant. mie imi place
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
misto ford ka, pardon mini fiesta pardon spark-u` asta.
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
Arata bine de tot interiorul...
Exteriorul nu mi se pare stralucit, dar e ok. |
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
si mie imi place interiorul. e chiar reusit
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
e chiar mult mai funny si mai bine`desenat decat generatia precedenta :)
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
Nu arata rau deloc! In comparatie cu modelul actual...
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
cashchetuta magica!:lol: e trendy la interior si fancy la exterior! :lol:
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
Frumusica foc!:D Arata mult mult mai bine decat Chevrolet-ul Spark/Matiz actual..
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
fata de modelul precedent e "Dumnezeu" !
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
Quote:
|
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
nu a observat nimeni ca in poza are discuri perforate:)))
la cum e modelu actual de mai bine te dai jos si il impingi ca sa traga mai tare... poate o sa fie ceva in plus. designu e o evolutie clara |
Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
design modern, in ton cu cerintele actuale ale pietei de criza, motoare economice si sa speram dotari standard bogate la preturi de criza:P
dac' va avea pret bun poate poate :P |
| All times are GMT +2. The time now is 01:19. |
- Copyright 2026 4Tuning