![]() |
Machete in lucru - X1190
11 Attachment(s)
Salut.Am in lucru un Ford Escort Rs Cosworth 1/24 Bburago.
MODIFICARI interior:revopsit(gri/portocaliu),mochetat,subwoofer Piese:vesta reflectorizanta,trusa medicala,extinctor. MODIFICARI exterior:pleoape,gura de aerisire pe plafon,ettriere(facute de mine):D Motor revopsit,mai detaliat...Astept idei si pareri.:D Scuzati claritatea pozelor |
Re: Machete in lucru - X1190
frumos dar totusi vesta aia nu e prea potrivita pentru o masina de street sau wrc! extinctorul se poate face rost ! Si subwooferul aclea nu cred ca merge pus acolo unde tine pasageru picioarele pe membrana ?:lol:
In rest bordul bine facut ca si interiorul de altfel!etriere frumusele!si gura de aerisire de pe plafon io as zice sa dipaara ca nu e frumoasa deloc! Faci treaba buna in rest ! Succes! |
Re: Machete in lucru - X1190
iti spun ceva...gura de aerisire de pe plafon am pus-o acolo deoarece , macheta era indoita :cry: acolo,arata sooper urat si de aceea am facut-o...:D:Dsi apropo,vesta am facut-o deoarece nu am avut de lucru si s-ar putea sa o pun pe o Octavia 1/24:D:D
|
Re: Machete in lucru - X1190
Astazi am facut si niste faruri(fata),urmeaza ca maine sa ma duc la magazin si sa cumpar decapant ca sa dau jos vopseaua si apoi sa o vopsesc...
Astept mai multe pareri din partea voastra....Mersi;):) |
Re: Machete in lucru - X1190
super.
si eu pun accent mult pe interior. stiu cum e sa fi nou. |
Re: Machete in lucru - X1190
4 Attachment(s)
o sa pun poze cu fordul pentru ca nu am mai avut timp sa ma ocup de el,o sa pun peste o saptamana cand sper sa il termin,dar m-am apucat de inca 2 machete :Mini Cooper si Citroen Xsara Picasso,ambele 1/43 si deocamdata doar bodykit le-am facut:D.
|
Machete in lucru - ReSoRt
4 Attachment(s)
Salut tuturor.Am o Skoda Octavia TDI,producator Welly scara 1/24.M-am gandit sa ii fac niste modificari.
Deocamdata:Interior-roz/negru -interior mochetat -presuri din metal Exterior-doar jantele:crom Pun imediat poze si va rog dati-mi idei. Scuze de calitatea pozelor... |
Re: Machete in lucru - X1190
3 Attachment(s)
va rog datimi idei pentru body kit...la culoare m-am gandit.doar un body kit mai trebuie.scuzati mai sus:"Jante crom" ... jantele sunt negru mat si azi am facaut un subwoofer in spate si am astupat numaru' spate.
|
Re: Machete in lucru - X1190
Cu ce ai vopsit ? :)
|
Re: Machete in lucru - X1190
ce sa vopsesc?
|
Re: Machete in lucru - X1190
va rog dati-mi idei pentru un bodykit...la culoare m-am gandit,am si vorbit cu cineva care mi-o vopseste dar in 2 septembrie ca atunci vine acasa.Culoarea va fi un "cameleon"(defapt portocalie si la soare va fi verde):D
|
Re: Machete in lucru - X1190
7 Attachment(s)
am terminat si fordul si citroenul.(mini-ul l-am abandonat)...la ford i-am facut si geamurile fumurii...scuze de calitatea pozelor
|
Re: Machete in lucru - X1190
arată bine amandouă!!...mai tragi o vopsea si e gata ford+ul....baftă în continuare:)
|
Re: Machete in lucru - X1190
mersi de aprecieri...dar acum e la tuning skoda:D:X
|
Re: Machete in lucru - X1190
2 Attachment(s)
poze noi cu skoda...astept pareri;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:13. |
- Copyright 2026 4Tuning