![]() |
Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Cumpar telefoane defecte . Nu ofer mai mult de 50 lei ! Va rog sa precizati modelul , defectul si pretul aferent . Tel 0748076513
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
am eu ...un nokia 6100 ( se aprinde...si atat ...nu se mai vede nimic ) si un sony ericsson t230 ( se vede doar jumate de ecran ) panasonic x60 ( e cu clapita si sa rupt folia aia dintre ecran si taste )
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Am asa :
- nokia 3310, fara baterie si fara display - nokia 2300 nu are baterie si display - simens a50, porneste dar nu se aprinde ecranul - Motorola T190 - nu se incarca si mai am cateva dar nu mi le aduc aminte, revin mai pe seara cu ce mai am. |
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
up! puneti si preturile la ele !! ma intereseaza modele cat de cat mai noi , exclus nokia 3310 , motorola t190 sau altele de genul asta.
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
un Motorola k1 care a fost trantit, nu merge difuzorul si nici nu vibreaza. Fara zgarieturi
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
salut...am si eu un samsung E350! are mici probleme cu folia...se aprinde jumate de ecran...pret...nu stiu cat sa cer....
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
am un samsung d500 merge dar nu mai are ecranul de protectie ..fa-mi un pret la el
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
sus!!
|
Re: telefoane stricate
detin si eu 3 tel stricate.un samsung d900i arata f bine dar nu mai vad nik p ecran,am toate accesoriile la el bateria tine cam 2 zile si putin,un sony-ericsson K700i are ecranu spart,in rest merge tot si am incarcator la el si cablu de date si un k300i merge tot la el numai k are carcasa varza si bateriile la amandoua sunt varza...am nevoie sa le dau urgent...le pot skimba p toate cu un samsung D600 bun nu neaparat nou,dak nu,un pret pt toate 200 lei
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Nokia 3410 complet te intereseaza ? problema cu soft'u.. nu porneste atat. nu a fost scapat in apa sau chestii de genu
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
sus!!
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
am un philips....nu stiu exact modelul.......in cutie cu incarcator.......color, polifonic.........nu are probleme.....doar ca arata putin mai uzat la exterior........50ron vreau pe el
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Ma intereseaza telefoane stricate , nu bune !!
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Pe lanaga cele de mai sus, care le ai refuzat mai am un Touch Screen , are displayul spart atat . Esti interesat de el ?
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Niste dummy-uri de sony-ericsson nu vrei pentru carcase?
Modele noi. |
| All times are GMT +2. The time now is 13:06. |
- Copyright 2026 4Tuning