Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Dau 2 telefoane pe un iphone (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/107397-dau-2-telefoane-iphone.html)

celdren 02-02-09 21:05

Dau 2 telefoane pe un iphone
 
dau un w810i la cutie cu un card de 1GB si unul de 64MB +adaptor de card casti dar trb schimbate difuzorul carcasa alba carcasa neagra care e pe tel are ecranul crapat si trb schimbata carcasa dar e bn functional mai am carticelele incarcator cablu de date.

Nokia 1600 impecabil fara zgarieturi bine intretinut pachetul contine telefon incarcator cutie si carticele.

Accept schimburi cu apple iphone sau alte telefone screentouch.



Nu accept telefoane dual sim.

Mai ofer diferenta

pt mai multe detalii add la id geo_9_me


All times are GMT +2. The time now is 18:16.

- Copyright 2026 4Tuning