Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Concursuri (https://forum.4tuning.ro/535-concursuri.html)
-   -   Concurs fotografie generala... (https://forum.4tuning.ro/535-concursuri/107035-concurs-fotografie-generala.html)

toader 31-01-09 17:44

Concurs fotografie generala...
 
Dragi fotografi e timpul sa incepem un nou concurs...
Pentru concursul de fotografie generala, tema este "Winter time".
Regulile sunt:
-fotografia sa fie facuta in ultimele 3 luni;
-fotografia sa fie full size;
-se accepta doar fotografiile cu o editare usoara (contrast,level,etc.). Va rog sa mentionati si ce editari ati facut mai exact.

Castigatorul va primi:
O invitatie la evenimentul 4Tuning din luna aprilie
Suporti de numar
Si orice numar al revistei 4Tuning (in cazul in care colectia nu e completa)

Concursul dureaza pana pe 20 februarie...
Dupa care vor fi votarile.
Succes tuturor

Opportunity 31-01-09 17:55

Re: Concurs fotografie generala...
 
1 Attachment(s)
intrarea mea

toader 31-01-09 20:08

Re: Concurs fotografie generala...
 
1 Attachment(s)
Hai sa incerc si eu... Un efect din LR si un crop:)
Liniste...

stefan_88 31-01-09 20:47

Re: Concurs fotografie generala...
 
1 Attachment(s)
una de la mine :)
Attachment 775213

r27kul 01-02-09 17:26

Re: Concurs fotografie generala...
 
1 Attachment(s)
Din zapada...
Un mic crop.:D

stilostilo 01-02-09 17:51

Re: Concurs fotografie generala...
 
1 Attachment(s)
Un mic crop + brightness/contrast

DTH 02-02-09 15:56

Re: Concurs fotografie generala...
 
1 Attachment(s)
Una de la mine ...crop / contrast :)

Aaronnel^ 02-02-09 16:39

Re: Concurs fotografie generala...
 
1 Attachment(s)
Zapada de februarie

GL91ANB 02-02-09 21:56

Re: Concurs fotografie generala...
 
1 Attachment(s)
Si de la mine :)

Opportunity 02-02-09 23:04

Re: Concurs fotografie generala...
 
am facut si eu EXACT aceeasi poza, m-am speriat, credeam ca ai pus-o pe a mea da vad ca e facuta cu pentax.

mihai134 19-02-09 22:44

Re: Concurs fotografie generala...
 
1 Attachment(s)
cam singura zapada de pana acum, exceptand ninsoarea de azi :lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 18:32.

- Copyright 2026 4Tuning