![]() |
Concurs fotografie generala...
Dragi fotografi e timpul sa incepem un nou concurs...
Pentru concursul de fotografie generala, tema este "Winter time". Regulile sunt: -fotografia sa fie facuta in ultimele 3 luni; -fotografia sa fie full size; -se accepta doar fotografiile cu o editare usoara (contrast,level,etc.). Va rog sa mentionati si ce editari ati facut mai exact. Castigatorul va primi: O invitatie la evenimentul 4Tuning din luna aprilie Suporti de numar Si orice numar al revistei 4Tuning (in cazul in care colectia nu e completa) Concursul dureaza pana pe 20 februarie... Dupa care vor fi votarile. Succes tuturor |
Re: Concurs fotografie generala...
1 Attachment(s)
intrarea mea
|
Re: Concurs fotografie generala...
1 Attachment(s)
Hai sa incerc si eu... Un efect din LR si un crop:)
Liniste... |
Re: Concurs fotografie generala...
1 Attachment(s)
una de la mine :)
Attachment 775213 |
Re: Concurs fotografie generala...
1 Attachment(s)
Din zapada...
Un mic crop.:D |
Re: Concurs fotografie generala...
1 Attachment(s)
Un mic crop + brightness/contrast
|
Re: Concurs fotografie generala...
1 Attachment(s)
Una de la mine ...crop / contrast :)
|
Re: Concurs fotografie generala...
1 Attachment(s)
Zapada de februarie
|
Re: Concurs fotografie generala...
1 Attachment(s)
Si de la mine :)
|
Re: Concurs fotografie generala...
am facut si eu EXACT aceeasi poza, m-am speriat, credeam ca ai pus-o pe a mea da vad ca e facuta cu pentax.
|
Re: Concurs fotografie generala...
1 Attachment(s)
cam singura zapada de pana acum, exceptand ninsoarea de azi :lol::lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:32. |
- Copyright 2026 4Tuning