![]() |
Intrebare simpla de chestionar!
1 Attachment(s)
Aceasta intrebare va poate cadea la examenul scris, aviz celor ce vor permis :D
|
Edi: niciuna din variantele propuse de tine nu e corecta.
Varianta corecta este: trenul, avionul si, abia ultima data, submarinul. Dupa acestea, urmeaza tancul, cele doua tractoare, camionul de la salubritate, troleu' de Colentina si F50ul de pe prima banda. :wink: |
Daca e in Bucuresti... clar primul care trece e METROUL! :lol:
|
dacia aia rosie o s treaca prima ca e rosie ca focu :lol:
|
tu pe poza ALB - NEGRU , vezi dacii rosii ..
adevarat ? :lol: |
nu trece nimeni pt k se dadeau caramele gratis la buticu d la colt, iar toate masinile erau parcate iar soferii la coada...
|
Re:
Quote:
chiar asa mai santos,ntz ntz ntz....n-ai ochi format :wink: |
aoleu...akum am vazut
pai in blocul ala,la etajul 2.... vedeti ce face blonda aia cu nenea ala negru?! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: |
Re:
Quote:
|
daia faci clatite cu gem impreuna cu blonda de la 2? :lol: :lol: :lol:
altcva nu sa putut,nui asa?! :? :shock: |
nu te mai oftica mah.....iti las si tie doua,sa nu ti se umfle.....airbagurile
|
sper sa mearga cu viteza mica sa nu`i ia radaru :))
|
astia mai vor sa puna si camere de filmat la toate stopurile.... pentru ce sa puna?? ca in afara de un bax de rotzi care se grabesc sa inainteze 2 metri... nu prea au ce inregistra :twisted: :chainsaw: :help:
|
conform legii :
pietonu' trece primu', isi baga picioarele-n ei de soferi, iar un sofer mai enervat va trece primul ... peste pieton ... si asa se descurca traficu ;;) |
1 Attachment(s)
conform legii in poza apar oameni atat de prosti .. incat ar trebuii bagati toti la puscarie ...
iar tu . .needbrain , tu esti cel mai chulo frate , tu vezi dacii rosii in poze alb-negru , m-ai termenat .. adevaru e ca .. ai dreptate .. printre zecile alea de masini , tre sa fie si-o dacie rosie .. viva la photoshop acum zi la care dacie rosie te referi :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 21:14. |
- Copyright 2026 4Tuning