Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Intrebare simpla de chestionar! (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/10691-intrebare-simpla-chestionar.html)

BMWPower 08-12-05 22:47

Intrebare simpla de chestionar!
 
1 Attachment(s)
Aceasta intrebare va poate cadea la examenul scris, aviz celor ce vor permis :D

Gabi 08-12-05 22:52

Edi: niciuna din variantele propuse de tine nu e corecta.

Varianta corecta este: trenul, avionul si, abia ultima data, submarinul. Dupa acestea, urmeaza tancul, cele doua tractoare, camionul de la salubritate, troleu' de Colentina si F50ul de pe prima banda.

:wink:

RoSonic 08-12-05 22:54

Daca e in Bucuresti... clar primul care trece e METROUL! :lol:

needBrain 08-12-05 23:51

dacia aia rosie o s treaca prima ca e rosie ca focu :lol:

EvLSant0S 09-12-05 00:11

tu pe poza ALB - NEGRU , vezi dacii rosii ..
adevarat ? :lol:

SpeedeR 09-12-05 00:12

nu trece nimeni pt k se dadeau caramele gratis la buticu d la colt, iar toate masinile erau parcate iar soferii la coada...

needBrain 09-12-05 00:16

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
tu pe poza ALB - NEGRU , vezi dacii rosii ..
adevarat ? :lol:

eh,pai am dedus mah,vezi tu e f simplu,dacia rosie e aia de langa cealalta masina care e blocata langa duba aia de langa autobuz
chiar asa mai santos,ntz ntz ntz....n-ai ochi format :wink:

SpeedeR 09-12-05 00:19

aoleu...akum am vazut
pai in blocul ala,la etajul 2.... vedeti ce face blonda aia cu nenea ala negru?! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

needBrain 09-12-05 00:21

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SpeedeR\"
aoleu...akum am vazut
pai in blocul ala,la etajul 2.... vedeti ce face blonda aia cu nenea ala negru?! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

io-s ala mah,ce vrei...daca ma duc la solar,ies mai.....prajit,ca femeile asea ma vor,mai.....crocant :lol: :lol: :lol: 8)

SpeedeR 09-12-05 00:23

daia faci clatite cu gem impreuna cu blonda de la 2? :lol: :lol: :lol:
altcva nu sa putut,nui asa?! :? :shock:

needBrain 09-12-05 00:28

nu te mai oftica mah.....iti las si tie doua,sa nu ti se umfle.....airbagurile

Psycho 09-12-05 02:04

sper sa mearga cu viteza mica sa nu`i ia radaru :))

BASU 09-12-05 07:25

astia mai vor sa puna si camere de filmat la toate stopurile.... pentru ce sa puna?? ca in afara de un bax de rotzi care se grabesc sa inainteze 2 metri... nu prea au ce inregistra :twisted: :chainsaw: :help:

Mustang 09-12-05 08:56

conform legii :
pietonu' trece primu', isi baga picioarele-n ei de soferi, iar un sofer mai enervat va trece primul ... peste pieton ... si asa se descurca traficu ;;)

EvLSant0S 09-12-05 09:26

1 Attachment(s)
conform legii in poza apar oameni atat de prosti .. incat ar trebuii bagati toti la puscarie ...


iar tu . .needbrain , tu esti cel mai chulo frate , tu vezi dacii rosii in poze alb-negru , m-ai termenat ..
adevaru e ca .. ai dreptate .. printre zecile alea de masini , tre sa fie si-o dacie rosie ..


viva la photoshop

acum zi la care dacie rosie te referi :lol:


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning