Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   MAK Motorsport Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/106795-mak-motorsport-braila.html)

CRC'ul 29-01-09 19:59

MAK Motorsport Braila
 
1 Attachment(s)
Ne-am adunat am hotarat si am facut ..club nou in Braila
Scop: Sa promovam sporturile cu motor. Sa avem mai multe curse de toate felurile, desfasurate in cadru legal cu toate aprobarile ...sa ne distram cat mai mult.

Din ianuarie suntem cunoscuti si autoritatilor si intregului oras, odata cu conferinta de lansare.
Suntem aproape 30 la acest moment, suntem deja in discutii cu alte 10 zece cluburi sportive din tara (Buzau, Bucuresti, Constanta, Piatra Neamt, Slobozia , pentru diverse tipuri de colaborare.
Pe scurt de acum suntem prezenti in acest "SHOW" sub numele de MAK MOTORSPORT. Ne vom vedea si la evenimentele organizate de alte cluburi, dar mai ales la cele organizate de noi.

CRC\'ul 29-01-09 20:04

Re: CLUB NOU MAK MOTORSPORT BRAILA
 
mai multe detalii si discutii gasiti si aici:https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/98133-mak-motorsport.html

Orice ajutor e binevenit, orice comentariu e un sfat..

el nino 29-01-09 20:25

Re: CLUB NOU MAK MOTORSPORT BRAILA
 
2 Attachment(s)
Sa ne fie intr-un ceas bun ... si la cat mai multe evenimente organizate la cel mai inalt nivel ! Invitam pe aceasta cale toti iubitorii si pasionatii de "fumuri si caucioace" sa dea curs invitatiilor ce vor fi lansate pe acest forum si sa participe la actiunile organizate de noi !

Sirius 29-01-09 20:31

Re: CLUB NOU MAK MOTORSPORT BRAILA
 
3 Attachment(s)
SALUTARI!
Sunt membru al acestui club, si de-abia astept sa port numele clubului in competitiile care vor veni!
asta e masina mea...

Dan TBCuuu 29-01-09 20:48

Re: CLUB NOU MAK MOTORSPORT BRAILA
 
3 Attachment(s)
Salutari si de la mine.. sunt si eu membru MAK Motorsport si abia astept sa incepem 'show-ul' :-)

florin_ 29-01-09 20:55

Re: CLUB NOU MAK MOTORSPORT BRAILA
 
Salut!
trebuie sa ii multumim dl ene eduard pentru ca a avut curajul sa adune atatia nebuni intr-o singura incapere ,trebuie recunoscut ca are curaj:D

florin_ 29-01-09 21:00

Re: CLUB NOU MAK MOTORSPORT BRAILA
 
acum cateva zile un amic mi-a dat pm si ma intreba cine ar iesi primu intr-o cursa crc -uno turbo autsider sau tbc -volvo 1,7 turbo.favorit sau invers
si ma gandeam sa facem ceva pronosticuri ca avem timp pana se vor intalni bolizii .....ce spuneti
eu zic ca volvo il va lua pe fiat (doar a fost masina mea
):D

TheEnZo 29-01-09 21:03

Re: CLUB NOU MAK MOTORSPORT BRAILA
 
Eu pun bani jos, ca Dan cu cei 120 de cai VOLVO afuma rau de tot poneii de la Fiat !

florin_ 29-01-09 21:05

Re: CLUB NOU MAK MOTORSPORT BRAILA
 
1 Attachment(s)
daca nu vor sa se dea ii provoaca pustiu meu la o cursa prin carfor:D

yuli EBX 29-01-09 21:07

Re: CLUB NOU MAK MOTORSPORT BRAILA
 
4 Attachment(s)
yuli EBX si al lui "pisic" prezent printre membrii clubului MAK MOTORSPORT

yuli EBX 29-01-09 21:10

Re: CLUB NOU MAK MOTORSPORT BRAILA
 
Quote:

Originally Posted by florin_ (Post 2021660)
acum cateva zile un amic mi-a dat pm si ma intreba cine ar iesi primu intr-o cursa crc -uno turbo autsider sau tbc -volvo 1,7 turbo.favorit sau invers
si ma gandeam sa facem ceva pronosticuri ca avem timp pana se vor intalni bolizii .....ce spuneti
eu zic ca volvo il va lua pe fiat (doar a fost masina mea
):D

mmmm...miroase a curseeee:twisted::twisted::twisted:
nu conteaza cine castiga....ci doar faptul k invingatorul tre sa faca cinste, nu??:D:D:D

florin_ 29-01-09 21:14

Re: CLUB NOU MAK MOTORSPORT BRAILA
 
Quote:

Originally Posted by yuli EBX (Post 2021694)
mmmm...miroase a curseeee:twisted::twisted::twisted:
nu conteaza cine castiga....ci doar faptul k invingatorul tre sa faca cinste, nu??:D:D:D

trebuie ca-i plictiseala mare

CRC'ul 29-01-09 21:28

Re: CLUB NOU MAK MOTORSPORT BRAILA
 
ba eu zic sa vedem intai daca iese ceva din masina mea, apoi sa facem preziceri. ..si daca e sa facem preziceri ...pai ..e clar ce cred eu..:)

CRC'ul 29-01-09 21:29

Re: CLUB NOU MAK MOTORSPORT BRAILA
 
Quote:

Originally Posted by TheEnZo (Post 2021665)
Eu pun bani jos, ca Dan cu cei 120 de cai VOLVO afuma rau de tot poneii de la Fiat !

prezicatorule...zi si mie cat o sa ma coste manopera la Florin ..ca vad ca le ai..

florin_ 29-01-09 21:30

Re: CLUB NOU MAK MOTORSPORT BRAILA
 
Quote:

Originally Posted by CRC'ul (Post 2021742)
ba eu zic sa vedem intai daca iese ceva din masina mea, apoi sa facem preziceri. ..si daca e sa facem preziceri ...pai ..e clar ce cred eu..:)

bai ma omoara curiozitea ,care e mai tare :D


All times are GMT +2. The time now is 14:33.

- Copyright 2024 4Tuning