![]() |
Maybach 57S by FAB Design
4 Attachment(s)
Desi nu stim de ce ar trebui sa tunezi un Maybach, sa spunem ca important este felul in care o faci. Maybach-ul din fotografiile de mai jos a fost surprins in Monaco si este tunat de catre cei de la FAB Design. Din pacate, multe detalii despre aceasta creatie nu se cunosc (modelul nu apare pe site-ul tunerului), insa din ceea ce vedem noi, limuzina germana a primit un wide-body kit si noi jante. De asemenea, se pare ca nici interiorul nu a scapat "nevatamat"...
|
Re: Maybach 57 by Fab Design
Biiine. Pai in Monaco am fost anult trecut. Ce vezi acolo...ca iti vine sa plangi cand sti ca trebuie sa te intorci in tara. Acolo se strang, mai ales vara, toate marcile de masini posibile. Aici ma refer la cele mai luxoase. Nu mai vorbesc de zona respectiva.
P.S Masina imi place. |
Re: Maybach 57 by Fab Design
Frumos body-kitul.Parerea mea ca da bine pe masina,parca ar fi ceva modificari si la interior,pacat ca nu se vede
|
Re: Maybach 57 by Fab Design
nu arata rau. parca atunci cand auzi de tuning pe maybach, si nu d'ala din state, de pune tona de crom pe el, te gandesti cam la un kitch. da asta arata chiar bine. singura chestie care ma deranjeaza ar fi branhiile alea din spatele rotilor, care DOAR alea arata aiurea. parerea mea.
|
Re: Maybach 57 by Fab Design
cand spui maybach parca e destul. dar daca mai e si stilizata putin... e mortal
|
Re: Maybach 57 by Fab Design
frumos..imi place...din ce se vede din poze pare facut cu gust,pacat ca nu se vede interiorul..
|
Re: Maybach 57 by Fab Design
Wow! Masiva bestia...
|
Re: Maybach 57 by Fab Design
prea frumos si prea bine ii sta asa si culoarea ii vine perfect
ps:ultima poza pare a fi un CL |
Re: Maybach 57 by Fab Design
Quote:
|
Re: Maybach 57 by Fab Design
+1, mi se pare oribil si e o porcarie sa iti bati joc in asa hal de un maybach, s-a dus dracu toata idea de maybach
|
Re: Maybach 57 by FAB Design
azi maine vedem widebody kit si pe rolls royce..... absolut execrabila....
|
Re: Maybach 57 by FAB Design
Quote:
|
Re: Maybach 57 by FAB Design
mai tare e cl-ul din ultima poza, mult mai tare....
|
Re: Maybach 57 by FAB Design
Hai frate cum sa pui wide body sport pe o masina luxoasa?
Prost-gust...parerea mea |
Re: Maybach 57 by FAB Design
mi se pare prea prea prea prea belea masina , yes please
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:19. |
- Copyright 2026 4Tuning