Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand diferite piese pentru PC (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/106098-vand-diferite-piese-pc.html)

Diabolick 25-01-09 15:47

Vand diferite piese pentru PC
 
1. Vand volan Genius Twin Wheel F1 folosit de 2 ori. Inca este in garantie. Am dat pe al 100 ron si il dau cu 60 ron negociabil foarte putin.

2. Vand CD-rom LG, culoare alb. Pret 30 lei.

3. Vand DVD-RW luat pe 3 Ianuarie 2008, folosit pana pe 14 aprilia 2008 (atunci imi luasem alt calculator. A scris la viata lui maxim 10 dvd-uri. Inca este in garan tie. Pret 70 lei.

4. Vand placa video Ati Radeon 9200 SE 128mb. Nu mai este in garantie. Pret 40 lei.

5. Vand monitor ViewStar 17'' flat. Are si degmanetizare. Pret 120 lei.

6. Vand o placa de ram marca ABOX de 256-DDR. Pret 35 roni foarte putin negociabil.

7. Vand Hard Disck marca Western Digital de 40 GB. Pret 40 ron.

8. Vand sursa 300w marca ANS, model: LC-B300ATX. Pret 50 roni.


9. Vand placa de retea marca Canyon. Pret 12 lei.

Diabolick 25-01-09 21:47

Re: Vand diferite piese pentru PC
 
HDD`u s-a dat.

Diabolick 26-01-09 12:13

Re: Vand diferite piese pentru PC
 
10. Vand Suse Linux Profesional 9.2 versiune full, dvd original. Pe dvd mai sunt incluse si:

-KDE 3.3, GNOMW 2.6, OpenOffice.org 1.1.3
-WLAN Inbunatatit, Bluetooth si IR
-Firewall automat
-Unelte pentru programare
-Versiune pentru 32 biti si 63 biti incluse. Pret: 40 lei.

Placa video este AGP 8x !

Diabolick 27-01-09 08:41

Re: Vand diferite piese pentru PC
 
Up...

Diabolick 28-01-09 10:12

Re: Vand diferite piese pentru PC
 
Up....

Diabolick 29-01-09 17:46

Re: Vand diferite piese pentru PC
 
Up,,,

Diabolick 30-01-09 14:53

Re: Vand diferite piese pentru PC
 
Up :)

Diabolick 31-01-09 12:35

Re: Vand diferite piese pentru PC
 
Up :)

Alex30 01-02-09 06:22

Re: Vand diferite piese pentru PC
 
Niste poze cu volanu ? Ai driveru la el ?

Diabolick 01-02-09 09:07

Re: Vand diferite piese pentru PC
 
1 Attachment(s)
Am driveru la el si cutie si tot. Volanul asa arata. Pentru mai multe informatii diabolic_2005ro


All times are GMT +2. The time now is 03:13.

- Copyright 2026 4Tuning