Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand BMW E30 cameleon (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/105966-bmw-e30-cameleon.html)

Cataaa_ 24-01-09 21:06

BMW E30 cameleon
 
6 Attachment(s)
vand bmw e30 320i 129 cp `89 coupe cameleon , interior recaro alb , sistem macAudio 7 difuzoare , 2 amp 1200 macAudio , 500 tornado , suspensie sport , jante borbet t 16` 9j toate , trapa manuala , instalatie euro 2 , shadow line , volan momo , short shift
am o janta sparta ( se poate repara ) , o aripa indoita si cutia sparta ( am alta , trebuie doar montata ) ....
pret 3500e negociabil , pot lua mai mult pe piese , mi s`a oferit 2200e pe sistemul de sunet ... insa dureaza pana vand tot :)
URGENT !!!

Detman 24-01-09 23:56

Re: E30 cameleon
 
daca vrei la combinatii, iti dau un fiat punto sporting 1.2 16v an 2002 ... detalii pe PM dar tre sa dai ceva diferenta.

Cataaa_ 25-01-09 12:09

Re: E30 cameleon
 
nu , imi pare rau , vreau doar banii :(

Cataaa_ 27-01-09 15:15

Re: E30 cameleon
 
up , masina se vinde complet , nu o dezmembrez , pretul este putin negociabil :) in ziua in care masina este inmatriculata , anuntul nu va mai fi valabil ... profitati :)

K T Y 27-01-09 16:32

Re: E30 cameleon
 
inmatriculata in romania ?
ce taxa are ?

Cataaa_ 27-01-09 17:55

Re: E30 cameleon
 
300e la euro 2 my friend ... sau 500e recarosare , oricum e un pret bun pentru ce are masina pe ea ...

K T Y 27-01-09 18:51

Re: E30 cameleon
 
mda e clar , ori esti prea naiv si ai inghitzit nemestecat ce galuste ti au bagat altzii pe gat , ori tu iti bati joc de noi . auzi 300 euro taxa la urs din '89 .

quze 27-01-09 21:25

Re: E30 cameleon
 
Pai a inceput cu vise de cand a postat pretu ala de 3500.

K T Y 27-01-09 21:58

Re: E30 cameleon
 
la pret nu ma bag . e maisna lui poate atata a dat pe ea , poate a adus o chiar el din Germania si atata l a costat , acoloo depinde unde dormi , unde mananci , de und ebagi benizna , de unde ti cumperi asigurare etc , in fine , lasam pretul .
Dar sa nu ne minta in halu asta ca maisna asta are taxa in Romania 300 euro .

R V A 28-01-09 11:46

Re: BMW E30 cameleon
 
"my friend" euro 2 abia iau pisicile...sa nu imi spui mie ca un urs din 89 are euro 2...poate cine stie ce brif de la bmw sa ai ca e euro 2...dar oricum "my friend" 300 E nu e taxa...si dak are si vreun motor de 2500..."my friend" e naspa.....nu vreau sa fiu rau sau sa dau comenturi proaste dar nu incerca "my friend" sa prosteti lumea ca vine unu care nu stie de viata lui si nu a auzit de urs decat ca a vazut la protv 4 tuning days si iti da banii pe ea si cand se duce omu cu gandu sa plateasca taxa cu 500 de euro in buzunar ii cere aia inca odata pretul masinii...u ceri 3500 pala?iti dau eu urs la 1000E neinmatriculat si tipla...exact cum a iesit din fabrica...taxa e 1300 euro?vrei sa o iei?

X-Ray-Eyes 28-01-09 12:13

Re: BMW E30 cameleon
 
Quote:

Originally Posted by Cataaa_ (Post 2007297)
am o janta sparta ( se poate repara )

Sa imi spui si mie te rog unde repari janta aia sparta ca sunt f curios ...

R V A 28-01-09 12:16

Re: BMW E30 cameleon
 
crapata putin? ( autosoft...sos fundeni )
sparta detot? ( ca dak e sparta vreau si eu sa stiu )

Cataaa_ 28-01-09 13:12

Re: BMW E30 cameleon
 
craiova , km 9 , drumul spre bucuresti ;) acolo se repara ...
masina are instalatie euro 2 pe ea , brief euro 2 , daca eu o inmatriculez la euro 2 , imi faceti fiecare plinul la masina ?
ce urs tipla imi dai tu la 1000e? ca sunt curios cat ma tine?
in continuare cred ca e un pret bun pentru ce are masina pe ea

noul pret 3000e , sau se vinde separat interiorul :) am nevoie urgenta de bani :(

daca am zis 320i , inseamna ca motorul este de 2000cmc ... trebuia sa scriu mare ca sa observi?
sparta detot? nu vezi in poza ? sau nici asta nu poti sa observi?

in fine , gata cu off`topicul , postati aici daca aveti vreo oferta concreta

K T Y 28-01-09 13:36

Re: BMW E30 cameleon
 
" my frien' " ma uit mai sus si nu vad nici un off-topic :shock:
se vorbeste doar de taxa de mediu pentru masina ta , de reparatia unei jante , de pe masina ta ...:rolleyes2

asha ca " ma frien' " masina ta si daca iese in R.A.R. euro 2:lol: , si tot are
Taxa:989.01 E . intr-adevar la cursul 1 E = 3.7364 RON .
Asa ca te rog sa revii la cele spuse mai sus .

Cataaa_ 28-01-09 13:45

Re: BMW E30 cameleon
 
:)) aici se vand/cumpara masini , nu se vorbeste despre taxa ...
te uiti des la stiri? eu m`am uitat , si printre primele lucruri pe care noul premier o sa le faca in noua sa campanie va fi modificarea taxei de poluare ...
aici sunt 2 optiuni , va reveni la vechea taxa de pana la 15 dec sau se va include in taxa anuala ... din doua una va ramane ;)

NOTĂ MODERATOR: în momentul de faţă este valabilă o taxă de primă înmatriculare şi te rog să vorbeşti doar despre această taxa şi despre o maşină non-euro pentru că, sincer, mă îndoiesc că maşina ta este euro 2.


All times are GMT +2. The time now is 20:08.

- Copyright 2026 4Tuning