Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   Problema cu telefonul din masina. (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/105937-problema-telefonul-masina.html)

vali-tgm 24-01-09 18:14

Problema cu telefonul din masina.
 
Am in masina un telefon Motorola International 1000 (asa a venit din germania), care nu mi-a recunoscut pana acuma nici orange nici cosmote. Am citit pe ceva forumuri ca cica ar fi single band 900 mhz, acuma nu stiu ce frecventa folosesc telefoniile mobile din romania. A mai avut cineva probleme asemanatoare ? Vreo rezolvare?


All times are GMT +2. The time now is 02:03.

- Copyright 2026 4Tuning