![]() |
Problema cu telefonul din masina.
Am in masina un telefon Motorola International 1000 (asa a venit din germania), care nu mi-a recunoscut pana acuma nici orange nici cosmote. Am citit pe ceva forumuri ca cica ar fi single band 900 mhz, acuma nu stiu ce frecventa folosesc telefoniile mobile din romania. A mai avut cineva probleme asemanatoare ? Vreo rezolvare?
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:03. |
- Copyright 2026 4Tuning