| cyoby2styled4u |
24-01-09 18:02 |
problema pornire e46
sal baietzy.am si yo o problema cu bmw-ul meu de nui mai da de capat nimeni.sa va povestesc ca poate ma ajuta si pe mine cineva k tare ias fi recunoscator.am un bmw 320d e46 din 2004.cand dau la automat porneste si imediat se si opreste si daca repet operatia tot la fel face.nu sta la relanti de loc.ce sa aiba oare?iam shimbat senzorul de la axul cu came k asa mia dat in prima faza pe tester si tot degeaba e ca la inceput.acuma lam dus pe vreo 3 testere si nu da nici o defectiune.oare sa fie pompa de inalta k asa mia spus un mecanic dar nici el nu era asa sigur si nu vreau sa mai cumpar piese degeaba k mam saturat cate am cumparat si tot degeaba.poate a mai avut cineva problema asta si ma poate ajuta.va rog
|