![]() |
VW POLO, Aratati-va masinile!!
Propun un topic si pentru posesorii de vw polo :)
|
Re: VW POLO, Aratati-va masinile!!
3 Attachment(s)
am zis sa pun eu masina primul ca vad ca nimeni nu arata masini cu polo...
|
Re: VW POLO, Aratati-va masinile!!
1 Attachment(s)
Am si eu unu... :P
|
Re: VW POLO, Aratati-va masinile!!
Quote:
|
Re: VW POLO, Aratati-va masinile!!
chiar nu mai exista persoane care au vw polo?
|
Re: VW POLO, Aratati-va masinile!!
|
Re: VW POLO, Aratati-va masinile!!
3 Attachment(s)
poze noi...
|
Re: VW POLO, Aratati-va masinile!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:40. |
- Copyright 2026 4Tuning