Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   navomodel pt pescari (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/10565-navomodel-pt-pescari.html)

ariel 05-12-05 12:23

navomodel pt pescari
 
3 Attachment(s)
Navomodel cu telecomana pentru trimis nada si forfacul. Fabricat din fibra de sticla, are o rezistenta marita si o forma speciala aerodinamica, care-i permite

trecerea usoara prin valuri. Este prevazut cu 2 cuve, declansate independent,

raza de actiune mai mare de 500m,

viteza MINIMA de 1,2m/s iar pentru pescuit nocturn este

prevazut cu lumini de semnalizare. Acumulatorul de mars este Pb acid, ceea ce-i

confera o autonomie de pina la 6 ore FARA REINCARCARE. Pentru demonstratie pe

lac si comenzi, astept mail sau tel......

ATENTIE,nu este o \"chinezarie\" ieftina.toare componentele sint ABSOLUT NOI si de firma,

nimic din componenta nu este biodegradabil.in cazul folosirii corespunzatoare,ofera

satisfactie si peste 10 ani.

preturile incep de la 400 E.daca este cineva interesat.........


All times are GMT +2. The time now is 14:42.

- Copyright 2026 4Tuning