Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   [Cumpar] BMW E36 (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/105603-cumpar-bmw-e36.html)

browser 22-01-09 14:32

[Cumpar] BMW E36
 
Cumpar BMW E36 Coupe !
Contact Ym browser_l0ading sau 0721622836 !

rekin 22-01-09 16:48

Re: [Cumpar] BMW e36 !
 
si eu caut de foarte mult timp:(si daca gasesti sunt foarte scumpe. imi pare rau sa te dezamagesc.

DannyKid 22-01-09 18:19

Re: [Cumpar] BMW e36 !
 
Eu am avut noroc si am luat unul de la Madalyn Boss..dar din pacate nu mai are..al meu e 325i Cabrio :D din 93` de Maisto :D

rekin 22-01-09 18:21

Re: [Cumpar] BMW e36 !
 
eu ziciam de coupe si el cauta tot coupe,cabrio am si eu 2:)) coupe ul e f rar :(

r27kul 22-01-09 19:20

Re: [Cumpar] BMW e36 !
 
Vreti cumva coupe de genul celui rosu de aici?
Am eu daca sunteti interesati cu 50 lei.
Din pacate e 1/24 si modelul e chiar M3 GT.

rekin 22-01-09 21:52

Re: [Cumpar] BMW e36 !
 
eu zic de 1:18,cred ca si ei la fel zic

r27kul 22-01-09 22:12

Re: [Cumpar] BMW e36 !
 
Oke :oops: sorry!

browser 23-01-09 14:17

Re: [Cumpar] BMW e36 !
 
Macheta aia e e36 coupe M3 eu vreau e36 stock :)

No-X-Cape 28-01-09 13:47

Re: [Cumpar] BMW e36 !
 
si pe mine ma intereseaza daca un E36 coupe :) daca gaseste cineva de vanzare pe vrun site rog sa-l prezinte aici !


All times are GMT +2. The time now is 01:56.

- Copyright 2026 4Tuning