![]() |
[Cumpar] BMW E36
Cumpar BMW E36 Coupe !
Contact Ym browser_l0ading sau 0721622836 ! |
Re: [Cumpar] BMW e36 !
si eu caut de foarte mult timp:(si daca gasesti sunt foarte scumpe. imi pare rau sa te dezamagesc.
|
Re: [Cumpar] BMW e36 !
Eu am avut noroc si am luat unul de la Madalyn Boss..dar din pacate nu mai are..al meu e 325i Cabrio :D din 93` de Maisto :D
|
Re: [Cumpar] BMW e36 !
eu ziciam de coupe si el cauta tot coupe,cabrio am si eu 2:)) coupe ul e f rar :(
|
Re: [Cumpar] BMW e36 !
Vreti cumva coupe de genul celui rosu de aici?
Am eu daca sunteti interesati cu 50 lei. Din pacate e 1/24 si modelul e chiar M3 GT. |
Re: [Cumpar] BMW e36 !
eu zic de 1:18,cred ca si ei la fel zic
|
Re: [Cumpar] BMW e36 !
Oke :oops: sorry!
|
Re: [Cumpar] BMW e36 !
Macheta aia e e36 coupe M3 eu vreau e36 stock :)
|
Re: [Cumpar] BMW e36 !
si pe mine ma intereseaza daca un E36 coupe :) daca gaseste cineva de vanzare pe vrun site rog sa-l prezinte aici !
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:56. |
- Copyright 2026 4Tuning