Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Unitati de bord si surse (https://forum.4tuning.ro/386-unitati-bord-surse.html)
-   -   ce player la 600 ron? (https://forum.4tuning.ro/386-unitati-bord-surse/105495-player-600-ron.html)

internetix 21-01-09 20:33

ce player la 600 ron?
 
Va salut domnilor si va cer ajutorul in urmatoarea problema.
Imi doresc un player , la care nu ma intereseaza functii care nu tin de reglajul sunetului [gen conectica cu telefonul, ipod etc], nu ma intereseaza cum arata, nici macar nu ma intereseaza sa aiba mp3... musai doar sa aiba 2 iesiri preamplificate si sa se auda cat se poate de bine in banii astia.

Nu-mi doresc raspunsuri de genul "mai pune 100 ron" sau "ce inseamna pt tine sunet de calitate", dar decat deloc... .

Va multumesc anticipat si va asigur de intreaga mea recunostinta

simplu 21-01-09 20:58

Re: ce player la 600 ron?
 
Eu am luat p77 impecabil de pe okazii la fix 6 mil...

daca nu te grabesti si cauti cu atentie o sa gasesti ceva bun in banii astia...

Marinu 29-01-09 12:47

Re: ce player la 600 ron?
 
Cauta ceva second de la Alpine de preferabil si o sa fii multumit ;)

iviTe 30-01-09 09:35

Re: ce player la 600 ron?
 
Eu unu am luat Alpine 9812R ce e drept model putin mai vechi dar ... sunt fff multumit
P.S ma ajuns 550 ROn la mna a2a, nou este 1030RON ...

AlexBanu 03-02-09 13:50

Re: ce player la 600 ron?
 
Vezi pe forum la SH o sa gasesti Alpine cda-9853R...are cam tot ce-i tb unui player de top..


All times are GMT +2. The time now is 08:07.

- Copyright 2026 4Tuning