![]() |
ce player la 600 ron?
Va salut domnilor si va cer ajutorul in urmatoarea problema.
Imi doresc un player , la care nu ma intereseaza functii care nu tin de reglajul sunetului [gen conectica cu telefonul, ipod etc], nu ma intereseaza cum arata, nici macar nu ma intereseaza sa aiba mp3... musai doar sa aiba 2 iesiri preamplificate si sa se auda cat se poate de bine in banii astia. Nu-mi doresc raspunsuri de genul "mai pune 100 ron" sau "ce inseamna pt tine sunet de calitate", dar decat deloc... . Va multumesc anticipat si va asigur de intreaga mea recunostinta |
Re: ce player la 600 ron?
Eu am luat p77 impecabil de pe okazii la fix 6 mil...
daca nu te grabesti si cauti cu atentie o sa gasesti ceva bun in banii astia... |
Re: ce player la 600 ron?
Cauta ceva second de la Alpine de preferabil si o sa fii multumit ;)
|
Re: ce player la 600 ron?
Eu unu am luat Alpine 9812R ce e drept model putin mai vechi dar ... sunt fff multumit
P.S ma ajuns 550 ROn la mna a2a, nou este 1030RON ... |
Re: ce player la 600 ron?
Vezi pe forum la SH o sa gasesti Alpine cda-9853R...are cam tot ce-i tb unui player de top..
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:07. |
- Copyright 2026 4Tuning