Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   B-12-TAZ (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/105463-12-taz.html)

razvansecu 21-01-09 17:42

B-12-TAZ
 
cine stie ceva despre acest urs ? ma interesa sa-l restaurez dar vreau o baza cat de cat ok... cat despre acte proprietarul sustine ca sunt ok mai putin taxele...
astept opinii.momentan masina arata foarte urat..nici motorul nu este legat la instalatie electrica..

pyttbull 28-01-09 20:48

Re: B-12-TAZ
 
sal ... stiu masina...ma interesa pe mn acum ceva timp s-o cumpar ! ai foarteee mult de bagat in ea .....adika cred ca stii...actele sunt in regula ? sa te interesezi mai bine dinainte ca dupa aceea e prea tarziu ...

razvansecu 28-01-09 22:03

Re: B-12-TAZ
 
necesita prea multi bani si timp.prefer ceva inmatriculat si functional.topic inchis

Gabi_323i 05-02-09 15:16

Re: B-12-TAZ
 
O MARE COAJA. :P

Guwy 05-02-09 18:16

Re: B-12-TAZ
 
O sa iau eu masina aia ... si nu este chiar asa o foarte mare coaja ;) tinand cont de banii care Ii vrea pe ea , cu cateva sute o repari si sa nu uitam este si buna la acte :D , am fost azi si am vazut-o .

Gabi_323i 05-02-09 18:26

Re: B-12-TAZ
 
heh :) ai dreptate poate te incanta pretul (nici nu stiu care e) dar am mai vazut masina si e intr-o stare nasoala zic eu, o reparatie capitala, tinichigerie, vopsitorie defibrare :)) nu prea sunt cateva sute:) bafta cu ea sa-i faci topic.

Guwy 05-02-09 18:29

Re: B-12-TAZ
 
Quote:

Originally Posted by Gabi_323i (Post 2040914)
heh :) ai dreptate poate te incanta pretul (nici nu stiu care e) dar am mai vazut masina si e intr-o stare nasoala zic eu, o reparatie capitala, tinichigerie, vopsitorie defibrare :)) nu prea sunt cateva sute:) bafta cu ea sa-i faci topic.

Ms , asa este ai dreptate ca este foarte , foarte mult de munca la ea :D si ceva bani de bagat , dar usor , usor le rezolv eu :D .
Multumesc pentru urare .


All times are GMT +2. The time now is 16:46.

- Copyright 2026 4Tuning