Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/105269-gp-limo-masina-curse-7-locuri.html)

boy_wonder 20-01-09 14:34

GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
8 Attachment(s)
Fanii masinilor de curse au la ce visa acum: o limuzina GP cu 7 locuri. Aceasta idee apartine canadianului Mike Pettipas si, pentru a o pune in practica, a lucrat la ea mai bine de 15 ani. Mai mult de atat, canadianul din povestea noastra are visuri marete pentru aceasta.. limuzina: doreste sa doboare recordul de viteza al lui Bugatti Veyron si sa atinga 300 mph (aprox. 483 km/h)! Deci, se pare ca vom mai auzi de aceasta creatie spectaculoasa. Poate o vom vedea si pe strada, deoarece (aproape) nimic nu mai poate fi considerat imposibil in ziua de astazi, nu-i asa?

bogdan100 20-01-09 14:43

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
interesant :))
dar complet inutila...si nu stiu daca va ajunge vreodata la viteza aia

norbi_bidi 20-01-09 14:44

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
sincer e prea de tot :|... cu 7 locuri :| si sa intreaca la viteza pe Bugatti Veyron

alzisor 20-01-09 14:51

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
o porcarie :|

spiri14 20-01-09 15:01

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
nu arata cine stie ce.. dar cred ca e o mare caterinca.. cu inca 6 in spate:)) un fel de montagne russe pe strazi:))

coman razvan 20-01-09 15:08

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
Interesanta ideea...dar total nepractica! :???:
Incap in ea, cati oameni incap in MCV! :lol:

BogdanF 20-01-09 15:10

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
Eu unul nu m-as urca in asa ceva nici sa ma plateasca. Pentru senzatii tari de genul ala prefer un roller coaster. Este mult mai sigur si adrenalina este garantata. In plus, arata hilar.

bmw.7000 20-01-09 15:27

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
daca ar vedea vecinu meu dracia asta ar zice :" ce futre" :))))

andi_cimpean 20-01-09 16:03

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
Arata ca dracu, si nu cred ca ar putea vreodata sa atinga 300 de mile, poate sa ii puna vreun Rolls(cu reactie) pe ea... Dar ciudat..nu am mai vazut masina de Grand Prix cu faruri si semnalizari... Cred ca si acolo pe pista trebuie sa te asiguri si sa semnalizezi nu?! :D

nwl_dredd 20-01-09 16:09

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
asa ceva inca n-am vazut dar e incredibil!ganditi-va ce interesanta a senzatia cand ia o curba cu vreo 200:)

UNLORD 20-01-09 16:18

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
Cei mai castigati sunt pasagerii din spate, de langa motor. :)

VBogdan 20-01-09 17:50

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
uimitor....dar la c util?mai mult de panarama si bagare in seama....:lol:

R0b3r71n0 20-01-09 18:14

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
A incercat sa copieze MCV sau care a fost ideea ... oriqm pt munca depusa si bani bagati merita toate respectele ... interestant proiect

gandaku 20-01-09 19:31

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
oameni si oameni...ma intreb ce motor are..

shu.lee 20-01-09 20:55

Re: GP Limo - Masina de curse cu 7 locuri
 
fiecare cu nebuniile lui, cu toate ca e de apreciat proiectul pt munca si banii investiti mie personal mi se pare o porcarie


All times are GMT +2. The time now is 06:48.

- Copyright 2026 4Tuning