Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   RECOMANDARE ULEI URS BENZINA (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/104981-recomandare-ulei-urs-benzina.html)

ciprian_urs 18-01-09 17:15

RECOMANDARE ULEI URS BENZINA
 
sal imi puteti spune si mie ce ulei mi-as putea lua pt ursul; meu care este p benzina/? va multumesc!!!!

Daxter 18-01-09 17:16

Re: RECOMANDARE ULEI URS BENZINA
 
castrol magnatec 10w40 semisintetic mi se pare cel mai bun la urs

ciprian_urs 18-01-09 17:19

Re: RECOMANDARE ULEI URS BENZINA
 
Quote:

Originally Posted by Daxter (Post 1991205)
castrol magnatec 10w40 semisintetic mi se pare cel mai bun la urs

da de 15w40 mobil ce zici??k am 4 litrii luati mai de mult si poate ar merge aia sa nu mai dau banii se poate intampla ceva dc ii bag 15w40??ms

dolb 18-01-09 17:27

Re: RECOMANDARE ULEI URS BENZINA
 
mobil 1 ti-as fi recomandat dar nu prea merge mana in mana cu bmw-urile asa ca sugestia mea e un Texaco 5 w 30 .

Cipilica 21-01-09 17:54

Re: RECOMANDARE ULEI URS BENZINA
 
Quote:

Originally Posted by Daxter (Post 1991205)
castrol magnatec 10w40 semisintetic mi se pare cel mai bun la urs

de acord


All times are GMT +2. The time now is 16:01.

- Copyright 2026 4Tuning