Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Mazda (https://forum.4tuning.ro/124-masina-mea-mazda.html)
-   -   Mazda 323 F BA (https://forum.4tuning.ro/124-masina-mea-mazda/104792-mazda-323-a.html)

ProKid 16-01-09 23:14

Mazda 323 F BA
 
Mi`am luat si eu o mazda de ceva timp... :) e un 323 F BA 1.5 16 v 88 de cai.

ProKid 16-01-09 23:19

Re: Mazda 323 F BA
 
4 Attachment(s)
:) pozele sunt din vara... momentan este inmatriculata si are folie :)

ProKid 16-01-09 23:31

Re: Mazda 323 F BA
 
Up :D Astept Pareri!

villytzah 15-05-09 12:24

Re: Mazda 323 F BA
 
Foarte tare masina, arata misto si super tare fara rame la usi. Merge aranjata belea, iar a ta pare intretinuta. :)
Sunt tare curios daca la o ploaie zdravana iti ploua in masina ?? Ai experimentat asa ceva pana acum?
In alta ordine de idei cum trage masina si Cum ti se pare la drum ?

Foarte tare, ai grija de ea si fara evenimente neplacute :)

PS: stii cumva cat este inmatricularea la ea?
In alta ordine de ie

needubad 21-05-09 19:07

Re: Mazda 323 F BA
 
E foarte frumoasa masina. Astept niste poze mai recente, eventual si interiorul. Poate ne spui si detalii despe cu ai cumparat-o.

chelloo83 23-05-09 15:28

Re: Mazda 323 F BA
 
ai o baza tare, spor la munca (asta daca vrei sa o modifici)

andr3iW.D.P 04-06-09 14:44

Re: Mazda 323 F BA
 
frumoasa masina..am si eu una in familie:)o voi prezenta aici..
Cat ai platit taxa?

Cata19 23-06-09 10:19

Re: Mazda 323 F BA
 
Am si eu una la fel doar ca e rosie. Sunt foarte multumit de ea avand in vedere faptul ca nu a trebuit sa schimb la ea decat filtrele si placutele de frana decand am adus-o (septembrie 2008 ).
Pt. cei care au intrebat de taxa, eu am platit 900 RON acum cred ca e undeva la 1800 Ron.
E super tare masina !!!

cancer2 02-10-09 13:40

Re: Mazda 323 F BA
 
Asa este, te duce taxa la aproximativ 1800 RON, daca faci si cerere pentru reducerea taxei in functie de dotari(septembrie 2009). Confirm eu treaba asta, acum incerc sa o inmatriculez.
Imi place foarte mult, merge grozav.
Acum tot ce trebuie sa fac e sa invat cum sa o ingrijesc, sper sa nu ii fac ceva rau.

cmzcs 10-12-09 18:07

Re: Mazda 323 F BA
 
bafta mai scade putin din cai am 2 la fel ca a ta un 1,5 si un 2,4/24valv/v6 asa ca daca ai probleme defectiuni putem discuta sa sti ca ai facut o alegere bun a piese eftine fiabila sportiva si...tine cu buzunaru cu casa;)

cmzcs 10-12-09 18:10

Re: Mazda 323 F BA
 
fao pe bulgaria maxim 500e

cklauss 07-02-10 13:01

Re: Mazda 323 F BA
 
Quote:

Originally Posted by villytzah (Post 2321587)
Foarte tare masina, arata misto si super tare fara rame la usi. Merge aranjata belea, iar a ta pare intretinuta. :)
Sunt tare curios daca la o ploaie zdravana iti ploua in masina ?? Ai experimentat asa ceva pana acum?
In alta ordine de idei cum trage masina si Cum ti se pare la drum ?

Foarte tare, ai grija de ea si fara evenimente neplacute :)

PS: stii cumva cat este inmatricularea la ea?
In alta ordine de ie

salut am si eu o mazda la fel ca a lui...cat despre ploaie...am prins o ploaie foarte tare si nu ploua deloc in ea dar nu imi place la usile din spate ca daca sta cineva si nu este atent la macara se deschide geamu...asta este singurul defec care nu imi place...in rest sunt foarte multumit de ea...imi poti spune daca si la a ta este tot asa??sau sunt macaralele mele mai slabe...mersi mult si bafta in continuare...

ProKid 22-03-10 21:45

Re: Mazda 323 F BA
 
Caut mazda similara V6.

villytzah 22-03-10 22:07

Re: Mazda 323 F BA
 
O vinzi pe cea veche ?

ProKid 22-03-10 22:21

Re: Mazda 323 F BA
 
Pai e dificil, am mazda mea 1.5 si un fiat bravo si vreau sa pun mana pe o mazda ca a mea v6, prin vanzare, variante etc. :)


All times are GMT +2. The time now is 22:03.

- Copyright 2026 4Tuning