![]() |
Am nevoie de o janta.
Salut, am 4 jante dintre care una este nulla adica este facuta praf, vreau sa stiu daca cineva dintre voi are cumva acest model si poate vinde doar o janta. Janta este in 4 prezoane acela este doar un capacel care are 5 prezoane de plastic.
Poza: http://kurupt.go.ro/janta.JPG Va multumesc |
Re: Am nevoie de o janta.
Nu are nimeni sau nu stie nimeni unde as putea gasi?
|
Re: Am nevoie de o janta.
Inca astept oferte
|
Re: Am nevoie de o janta.
:) nici o janta ca asta ratacita pe undeva prin vreun beci ?
|
Re: Am nevoie de o janta.
nu te supara ,dar de ce sa mai cauti o janta modelul acesta ca sunt si pe 14,cauta un set complet de 15 la 200 e si ai rezolvat problema,si cine crezi ca isi descompleteaza setul pentru tine,iti cere bani pentru toate
|
Re: Am nevoie de o janta.
Quote:
|
Re: Am nevoie de o janta.
|
Re: Am nevoie de o janta.
am eu ceva-ceva ... cum facem ? > click <
|
Re: Am nevoie de o janta.
Pai tu vrei una de la mine sau imi dai mie una de la tine?
Eu sunt din Craiova |
Re: Am nevoie de o janta.
scuze dar nu sint acelasi model...:idea:
|
Re: Am nevoie de o janta.
Da, sunt asemanatoare am vazut si eu :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:56. |
- Copyright 2026 4Tuning