Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Am nevoie de o janta. (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/104686-nevoie-janta.html)

kurupt 16-01-09 11:10

Am nevoie de o janta.
 
Salut, am 4 jante dintre care una este nulla adica este facuta praf, vreau sa stiu daca cineva dintre voi are cumva acest model si poate vinde doar o janta. Janta este in 4 prezoane acela este doar un capacel care are 5 prezoane de plastic.
Poza: http://kurupt.go.ro/janta.JPG

Va multumesc

kurupt 18-01-09 16:48

Re: Am nevoie de o janta.
 
Nu are nimeni sau nu stie nimeni unde as putea gasi?

kurupt 28-01-09 12:04

Re: Am nevoie de o janta.
 
Inca astept oferte

kurupt 04-02-09 18:23

Re: Am nevoie de o janta.
 
:) nici o janta ca asta ratacita pe undeva prin vreun beci ?

manta79 04-02-09 22:47

Re: Am nevoie de o janta.
 
nu te supara ,dar de ce sa mai cauti o janta modelul acesta ca sunt si pe 14,cauta un set complet de 15 la 200 e si ai rezolvat problema,si cine crezi ca isi descompleteaza setul pentru tine,iti cere bani pentru toate

kurupt 06-02-09 12:05

Re: Am nevoie de o janta.
 
Quote:

Originally Posted by manta79 (Post 2038550)
nu te supara ,dar de ce sa mai cauti o janta modelul acesta ca sunt si pe 14,cauta un set complet de 15 la 200 e si ai rezolvat problema,si cine crezi ca isi descompleteaza setul pentru tine,iti cere bani pentru toate

Ma gandeam ca poate totusi are cineva un set dezasamblat, jante oricum vreau sa imi cumpar pe 15 dar momentan nu am gasit ceva la mana a doua care sa imi placa.

alex.manea 09-03-09 10:37

Re: Am nevoie de o janta.
 
https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/112885-vand-jante-aliaj-4x100-r14.html

electronistul 09-03-09 13:44

Re: Am nevoie de o janta.
 
am eu ceva-ceva ... cum facem ? > click <

kurupt 14-03-09 10:24

Re: Am nevoie de o janta.
 
Pai tu vrei una de la mine sau imi dai mie una de la tine?
Eu sunt din Craiova

brownshark 14-03-09 10:57

Re: Am nevoie de o janta.
 
scuze dar nu sint acelasi model...:idea:

kurupt 14-03-09 18:42

Re: Am nevoie de o janta.
 
Da, sunt asemanatoare am vazut si eu :)


All times are GMT +2. The time now is 09:56.

- Copyright 2026 4Tuning