Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   occ (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/10461-occ.html)

magu 01-12-05 17:57

occ
 
20 Attachment(s)
orange county choopers

magu 01-12-05 18:01

14 Attachment(s)
altele

Skillzu 01-12-05 18:09

asa......si? :?: :?

magu 01-12-05 18:16

clatesteti ochii. nu trebuie neaparat sa-ti bati capu. respect

magu 01-12-05 18:19

11 Attachment(s)
inca doua mai detaliate

Gabi 01-12-05 18:22

Da, -vlad-, multumim! Foarte dragut din partea ta! E al 8-lea sau al 9-lea topic aiurea pe care-l faci. Poze cu asa ceva gasim si noi foarte usor pe net. Filmele pe care le-ai pus in sectiunea Filme sunt vazute si rasvazute.

Primul si ultimul sfat: incadreaza-ti mesajele unde trebuie. Sunt o gramada de subiecte discutate pe forum; cauta-le, nu deschide topicuri aiurea.

BMWfan 01-12-05 18:56

ma asta nu trebuia sa fie topic pt ras ca am fost pe vreo doua topicuri si nu am ras deloc

magu 01-12-05 19:03

imi pare rau Gabi dar asa ceva nu am vazut si m-am gandit ca poate ar vrea cineva sa le vada.oricum-RESPECT. o sa postez in curand multe poze cu B-99-BUB si noul ei proprietar.poate atunci nimeni n-o sa comenteze.

sil4tuning 01-12-05 20:17

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"-vlad-\"
o sa postez in curand multe poze cu B-99-BUB si noul ei proprietar.poate atunci nimeni n-o sa comenteze.

trece-ma pe lista ...voi fi I :lol: :evil:

Mustang 01-12-05 23:56

eu al II-lea :D
si fac pariu ca santos imediat dupa mien :P

EvLSant0S 02-12-05 02:45

adevarat , eu sunt al III-lea .. .
pacat ca .. mi se fix rupe de masina aia acum :P
e marfa ...
pacat ca lipseste inima ..
deci .. tu stai calm frate .. ca nu prezinti nimic nou ..
bine ca ne-ai zis ca-l cunosti pe gogoasha ..
faci dreaq baiatu de ras pe aici ..
offf doamne

Kolegosu' 02-12-05 03:31

ma trec si eu pe lista ..... cu vreo 15 drogati :evil: sa vezi ce comentarii frumose fac aia :twisted:

BMWfan 02-12-05 07:56

ce se vinde ma paine calda
ce ati facut coada asa!

Skillzu 02-12-05 08:58

comentez si eu...k de cand a fost vanduta amsinutza aia... :(
@bmwfan: e MOCA!....tu de ce crezi k stam la coada? :lol:

flaviutza 02-12-05 14:08

o intrebare :
poza chopper_thumb[1].jpg e cumva proectul Camache ,asa-i ? ca nu pre imi dau seama bine din poza dar asa cred,nu?
cata munca a fost pt. rezervorul ei nici nu va inchipuiti .... si nu numai.


All times are GMT +2. The time now is 13:28.

- Copyright 2026 4Tuning