Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   Muzeu BMW (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/104572-muzeu-bmw.html)

MirceaC20 15-01-09 14:25

Muzeu BMW
 
29 Attachment(s)
Nu stiu cati dintre voi ati avut ocazia sa ajunge-ti acolo, sau cati stiati de de acest muzeu. Eu am avut norocul sa trec si sa il vizitez, si m-am gandit ca ar fi cool sa postez pozele de acolo, poate sunt si alti maniaci ca mine care ar aprecia asta.

So, las pozele sa vorbeasca :)

MirceaC20 15-01-09 14:33

Re: Muzeu BMW
 
40 Attachment(s)
poze...

MirceaC20 15-01-09 14:37

Re: Muzeu BMW
 
30 Attachment(s)
si iar poze....

MirceaC20 15-01-09 14:41

Re: Muzeu BMW
 
28 Attachment(s)
si ultimele poze...

MirceaC20 15-01-09 14:43

Re: Muzeu BMW
 
1 Attachment(s)
un mic film, si gata :D

sper sa va placa !!

totel 15-01-09 17:33

Re: Muzeu BMW
 
FOARTE TARE

ApeX 15-01-09 17:37

Re: Muzeu BMW
 
trebuia sa iesi prin geam cu un urs dinala ca in filme :))

MirceaC20 15-01-09 18:44

Re: Muzeu BMW
 
as fi vrut eu sa ies cu mai multe :))) poate next time :D

criss_cars 16-01-09 18:47

Re: Muzeu BMW
 
Sincer e prea frumos ce e acolo a devenit obiectivul principal de vizitat la vara. Cat costa intrarea de curiozitate?

MirceaC20 16-01-09 20:25

Re: Muzeu BMW
 
12e dak nu ma insel, si am inteles ca se mai face un tur al uzinelor M unde vezi cum se fabrica moatoarele etc, dar eram pe fuga, mai multe detalii nu mai stiu, imi doresc in viitor sa vad si muzeul Mercedes si VW ca am inteles ca sunt superbe !

andi_cimpean 27-04-09 13:16

Re: Muzeu BMW
 
eu acum ti-am vizitat topicul si vreau sa iti spun ca este minunat ce ai facut, si anume sa ne arati si noua poze cu muzeul BMW:)

Vreau sa te intreb daca ai vazut si vreun avion sau ceva de genu' ?
De ce te intreb asta?! banuiesc, ca stii ca la inceput BMW facea avioane:D

MirceaC20 27-04-09 14:44

Re: Muzeu BMW
 
in primul rand multumesc pt aprecieri, in al 2lea rand, nu am vazut avion, ci motoare de avioane. din ce am inteles eu faceau doar motoare nu si avionul propriu zis...(poate ma insel) si motociclete ff multe

Tod3rik 27-04-09 15:09

Re: Muzeu BMW
 
faceau doar motoare de avion.... erau unele dintre cele mai fiabile si rezistente motoare pe vremea aia

MirceaC20 27-04-09 15:54

Re: Muzeu BMW
 
eu unu auzisem ca stema BMW de la asta vine, o elice de avion in rotatie si de aici nuantele de alb albatru

andi_cimpean 27-04-09 17:17

Re: Muzeu BMW
 
1 Attachment(s)
o elice de avion brazdand cerul :)

P.s. Intr-adevar au facut numai motoarele ei. Retinusem eronat. Imi cer scuze


All times are GMT +2. The time now is 07:17.

- Copyright 2026 4Tuning