Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Anonymous Motorsport (https://forum.4tuning.ro/186-anonymous-motorsport.html)
-   -   Inscrieri in club - CONDITII (https://forum.4tuning.ro/186-anonymous-motorsport/104400-inscrieri-club-conditii.html)

B|shOp-VR6 14-01-09 12:08

Inscrieri in club - CONDITII
 
Conditii pentru inscriere in club:

Permis auto
Masina care sa se poata incadra la una din urmatoarele categorii:
- accelerare 402m
- tuning show
- sound
- drift
- fiecare solicitare trebuie sa fie insotita de poze cu masina

Detinatoarul unei masini ce se poate incadra la una din aceste categorii poate adera la Anonymous MotorSport. Acceptul se va da de catre conducere, dupa ce acesta va participa la mai multe intalniri si dupa ce va dovedi ca este un om de incredere ce se poate integra in familia Anonymous MotorSport. De asemenea, cel ce doreste sa adere la acest club, trebuie sa fie de acord cu statutul clubului si sa ia parte la evenimentele la care se poate incadra cu masina (la cat mai multe posibil). Cel ce va fi acceptat si nu va respecta regulile statutului, nu va veni la intalnirile obligatorii si nu va participa la evenimente va fi exclus.

Datorita evolutiei pe care am avut-o ca si club, nu orice masina va fi acceptata; drept urmare, avem rugamintea sa nu interpretati gresit un eventual refuz al aderarii.

Am rugamintea ca cei ce vor sa se inscrie sa se intereseze de masinile ce fac parte din acest club si prin comparatie sa-si dea singur seama daca are sanse de a fi acceptat.

Multumim!

Caius TM 18-01-09 22:04

Re: Inscrieri in club - CONDITII
 
6 Attachment(s)
Salut baieti..
sunt Caius, din Timisoara, am 24 ani , in prezent posesor al unui BMW e46..
(cativa poate l-ati vazut la sectiunea "masina mea".)
este un 320d 136cp (momentan) ...
masina am personalizat'o putin dupa gustul meu, inca nu am ales una din categoriile de mai sus, putin din tuning show, as putea sa o incadrez si la liniute pt. ca in curand sper sa ajunga undeva la 170cp+

daca e ceva ce nu am specificat... va rog sa-mi ziceti...
cateva poze cu masina.. in prezent are angel eyes ccfl..

AtoMik 26-01-09 19:35

Re: Inscrieri in club - CONDITII
 
Am si eu o intrebare..;))..daca imi iau microcar mc1...dar ii fac tunning audio si ii pun vinyle ...pot sau nu sa intru in club...ca am vazut la reguli "permisul"..[fac in mai 16 si tata mi-a promis ca imi cumpara...iar eu sunt inebunit cu masinile si motoarele]

B|shOp-VR6 27-01-09 09:23

Re: Inscrieri in club - CONDITII
 
Am mai avut un Microcar in club frumos facut.. depinde ce-i faci :D Mai intai achizitioneaza-l si apoi discutam. In principiu, nu ar fi o problema la aderare daca respecta una din conditii.

AtoMik 27-01-09 20:11

Re: Inscrieri in club - CONDITII
 
Ms mult de raspuns si succes in continuare..faceti o treaba excelenta...

god2me 17-02-09 11:31

Re: Inscrieri in club - CONDITII
 
Salutare,


ma numesc Cosmin, permis cat A+B. Am un Seat Ibiza https://forum.4tuning.ro/384-sistemul-audio-masina-mea/9008-seat-ibiza-powered-by-dd.html pregatit pt SPL care a participat la diverse concursuri si expozitii. Am un E30 325ix coupe care este in lucru (proiect turbo), aceasta va fi masinuta de 402m. Acum ceva vreme am fost membru al clubului Evolution Crew care s-a destramat. Mi-ar face mare placere sa ma regasesc in clubul Anonymus. Multumesc!

Cu stima,
Cosmin

TOBA^ 17-02-09 19:00

Re: Inscrieri in club - CONDITII
 
te asteptam la noi pe forum sa discutam si sa postezi acolo si ceva poze...

TOBA^ 22-02-09 17:39

Re: Inscrieri in club - CONDITII
 
Conditii pentru inscriere in club:

Permis auto
Masina care sa se poata incadra la una din urmatoarele categorii:
- accelerare 402m
- tuning show
- sound
- drift
- fiecare solicitare trebuie sa fie insotita de poze cu masina

Detinatoarul unei masini ce se poate incadra la una din aceste categorii poate adera la Anonymous MotorSport. Acceptul se va da de catre conducere, dupa ce acesta va participa la mai multe intalniri si dupa ce va dovedi ca este un om de incredere ce se poate integra in familia Anonymous MotorSport. De asemenea, cel ce doreste sa adere la acest club, trebuie sa fie de acord cu statutul clubului si sa ia parte la evenimentele la care se poate incadra cu masina (la cat mai multe posibil). Cel ce va fi acceptat si nu va respecta regulile statutului, nu va veni la intalnirile obligatorii si nu va participa la evenimente va fi exclus.

Datorita evolutiei pe care am avut-o ca si club, nu orice masina va fi acceptata; drept urmare, avem rugamintea sa nu interpretati gresit un eventual refuz al aderarii.

Am rugamintea ca cei ce vor sa se inscrie sa se intereseze de masinile ce fac parte din acest club si prin comparatie sa-si dea singur seama daca are sanse de a fi acceptat.

Multumim!

jipianu 22-02-09 22:19

Re: Inscrieri in club - CONDITII
 
ok.... multumesc TOBA^ pentru informatie

ct77pia 08-03-09 10:21

Re: Inscrieri in club - CONDITII
 
1 Attachment(s)
ma primiti in club cu asa ceva?

ERY 09-03-09 09:10

Re: Inscrieri in club - CONDITII
 
In clubul asta se primesc membrii care stiu sa conduca, nu piloti de tractoare veniti de pe camp ce sofeaza masini galbene cu floricele.Asa ca jet.

Ps....sa o stapanesti sanatos si hai cu ea ca te asteapta baietii sa iti rupa smetia :D

D_M_X 09-03-09 14:05

Re: Inscrieri in club - CONDITII
 
Capu lu PIA pe tava-l Vrem

ct77pia 09-03-09 14:17

Re: Inscrieri in club - CONDITII
 
inca putin... si va iau in ordinea nr de pe tricou

CoSmIn-CMN 10-03-09 11:15

Re: Inscrieri in club - CONDITII
 
Salut baietzi vroiam sa va felicit pentru toata treaba asta pe care o facetzi voi,si o facetzi intr-un stil UNIC si cat de curind sper sa ader si eu la Clubul vostru cu un bimmer pe masura ink sunt in perioada alegerilor.Felicitari si tinetzi-o tot asa!!!

flor1n_fr 11-03-09 23:44

Re: Inscrieri in club - CONDITII
 
hop shi eu...super clubul


All times are GMT +2. The time now is 10:51.

- Copyright 2024 4Tuning