Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul Incepatorului (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului.html)
-   -   de-ai casei usergroup (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului/10439-casei-usergroup.html)

RA_2fast4u 01-12-05 10:33

de-ai casei usergroup
 
intrebarea mea: ma incadrez? trebuie sa faki ceva in + in afara de sa fii membru activ pe aicea pt a te inscrie?

Gabi 01-12-05 23:28

Deocamdata nu poti face nimic: RESTRUCTURARE!

catlin25 14-02-10 13:17

Re: de-ai casei usergroup
 
am reusit sa ma inscriu

22VIN 16-02-10 23:44

Re: de-ai casei usergroup
 
Quote:

Originally Posted by catlin25 (Post 3084764)
am reusit sa ma inscriu

Ai join date februarie 2010 si te consideri de-al casei?


All times are GMT +2. The time now is 16:41.

- Copyright 2026 4Tuning